نرده بالکن یا حفاظ تراس چیست ؟

نرده بالکن (Balcony railing) یا حفاظ تراس یکی از موارد بسیار ایمنی بخش به فضای ساختمان ها می باشد چرا که این فضا معمولا ارتفاع بسیار بالایی نسبت به سطح زمین داشته و لازم است تا یک حفاظ و یک تکیه گاه وجود داشته باشد تا از هرگونه سقوط و یا پرت شدن افراد به پایین و به وجود آمدن خسارت های جانی شدید جلوگیری نماید.

نصب نرده بالکن تا حدود زیادی می‌توان از ورود سارقین به منزل خصوصا در طبقات اول ساختمان ها جلوگیری نموده و علاوه بر تامین بحث امنیت و جلوه زیبایی بسیار بالاتری را به ساختمان ببخشد.

فرم محاسبه قیمت نرده بالکن

خدمات جانبی نرده بالکن

حمل و بارگیری نرده بالکن برای تمام مناطق تهران و کرج رایگان می باشد.
جوشکاری نرده بالکن به صورت دوطرفه انجام می شود.
جمع کل هزار تومان

از طرفی حفاظ بالکن و تراس به عنوان یکی از اجزای جدا نشدنی بالکن شناخته می‌شود. این حفاظ در حفظ جان و امنیت افراد درون تراس نقش مهم‌ تری ایفا می‌کند. این نرده‌ها نیز همچون نرده‌ های پنجره انواع مختلفی داشته و به کمک مواد اولیه متنوعی ساخته می‌شوند.

نرده راه پله

حفاظ مخصوص بالکن، مانند حفاظ پنجره انواع مختلفی دارد که  از جمله پر کاربرد ترین آنها که بیشتر مورد خرید افراد قرار می گیرد، می توان به حفاظ بالکن استیل، حفاظ بالکن چوبی، و حفاظ بالکن آهنی و فرفورژه اشاره نمود.

لیست قیمت نرده بالکن 4 مهر

شرح خدمات یا کالادرجه یک (کیلوئی)درجه دو (کیلوئی)درجه سه (کیلوئی)
نرده بالکن فرفروژه56 هزار تومان55 هزار تومان50 هزار تومان
نرده بالکن ساده54 هزار تومان52 هزار تومان45 هزار تومان
نرده بالکن مدرن55 هزار تومان50 هزار تومان45 هزار تومان
نرده بالکن CNC64 هزار تومان60 هزار تومان53 هزار تومان
تمامی نرده ها دارای سه کیفیت مختلف از درجه یک کیفیت عالی ، درجه دو کیفیت متوسط و درجه سه ضعیف می باشد ! توجه فرمائید قیمت ها بر حسب هر کیلو نرده می باشد !

در صورتی که برای حفاظ مخصوص تراس از آلیاژ استیل استفاده شود کیفیت و استحکام بسیار بالایی در برابر انواع شرایط جوی مانند باران، آفتاب، فرسایش، خوردگی و یا تغییر رنگ از خود نشان داده که این مزیت را دارد که به آسانی تمیز می گردد و در مقایسه با انواع دیگر حفاظ ها مانند حفاظ آهنی آلومینیومی چوبی شیشه ای و غیره می‌تواند مقاومت و استحکام بسیار بالاتری را از خود نشان دهد.

مزایای استفاده از حفاظ تراس فلزی

تراس فلزی بالکن این قابلیت را دارد تا در انواع مختلف مکان ها مانند بالکن، پنجره، درب و غیره نصب شده و در هر ابعاد و اندازه ای که مشتری و یا مکان مورد نظر به آن احتیاج داشته باشد تهیه و تولید گردد. همچنین مدل های مختلف حفاظ بالکن به خوبی قابل فرم دهی و مقیاس پذیری می باشد.

از مزیتهای مهم حفاظ تراس فلزی میتوان به استحکام و قابلیت فرم دهی آن اشاره کرد. با توجه به اینکه جنس حفاظ بالکن فلزی از پروفیل می باشد استحکام بالایی دارد و با رنگ الکترواستاتیکی که بر روی آن است قابلیت ضد زنگ پیدا می کند و همیشه زیبایی خود را حفظ می کند.

مزیت دیگر قابلیت ساخت حفاظ تراس بصورت انواع طرح ها و شکل های مختلف می باشد که این نیز بدلیل شکل پذیری فوق‌ العاده آن می باشد که باعث میشود هر طرح و نقشه ای که برای این نوع حفاظ داشته باشید قابل پیاده‌ سازی باشد. از نظر ظاهری می توان با یک خرید هوشمند هماهنگی خوبی بین این حفاظ با درب فلزی ورودی ساختمان که در معرض دید می باشد برقرار نمود.

بهترین نرده بالکن

بالکن یکی از بخش‌ های بسیار مهم خانه است و تقریبا مثل حفاظ راه پله محافظت از جان افراد را بر عهده دارد. این بخش کاربردهای مختلفی داشته و می‌تواند به عنوان محلی برای قرار دادن برخی وسایل و یا محلی برای گذراندن زمانی در هوای آزاد استفاده شود. اما مسئله‌ بسیار مهم در خصوص بالکن، تامین امنیت آن توسط حفاظ بالکن است.

بالکن‌ها در عین حال که گاهی بخش جذاب خانه هستند، می‌توانند به یک نقطه‌ خطرناک نیز تبدیل شوند. به همین دلیل در تامین امنیت این بخش باید به خوبی دقت شود. برای این مسئله استفاده از نرده مهم‌ ترین راه‌ حل است. نرده‌های بالکن انواع شکل‌های مختلف با میزان امنیت متفاوتی دارند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم و در خرید بهترین نوع به شما راهنمایی می دهیم.

انواع نرده بالکن جدید

نرده بالکن و تراس را می‌توان با توجه به جنس و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آن به انواع مختلفی تقسیم کرد:

حفاظ بالکن فلزی

این نوع حفاظ ها از رایج ترین انواع حفاظ های مخصوص اتصال به حاشیه بالکن و تراس می باشند که از امنیت بالاتری نیز برخوردارند. امنیت بالای این نرده ها می تواند به دلیل استحکام خوبی که به خاطر آهنی بودنشان و جوش خوردنشان به سطح زمین دارند باشد. از این نوع نرده ها بیشتر می توانیم در تراس های سطح شهر ببینیم.

حفاظ چوبی بالکن

نرده های چوب را هم میتوان در روستا ها و هم در برخی آپارتمان های خاص سطح شهر مشاهده کرد. این نرده ها بسته به نمای ساختمان و یا دیزاین داخلی ساختمان می توانند برای برخی بالکن ها زیبا و مناسب باشد. این در حالیست که امنیت بالایی نداشته و نمیتوان برای ارتفاعات زیاد از آنها استفاده کرد.

حفاظ استیل بالکن

حفاظ های استیل به دلیل وزن نسبتا پایین و قیمت کمی که دارند در بعضی از اماکن مورد استفاده قرار می گیرند اما قطعا امنیتی به خوبی نرده های آهنی نداشته و نمیتوان نام حفاظ را برایشان گذاشت. این نوع حفاظ ها می توانند با توجه به انعطاف پذیری و شکل پذیری خوبی که دارند زیبایی خود را با حفاظ روی دیوار به اشتراک بگذارند.

نرده پی وی سی تراس

نرده های پی وی سی این قابلیت را دارند که خود را با هر شرایطی وفق داده و از نظر ظاهری هم به حفاظ های فلزی شبیه شوند و هم به نرده های چوبی فانتزی. این نوع حفاظ ها هم وزن پایینی داشته و قیمت به صرفه تری از آهن دارد. ولی به جرعت می توان گفت امنیت به شدت پایینی برای بالکن طبقات بالا خواهد داشت.

حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ های شیشه ای موارد نسبتا قابل قبولی برای ارتفاعات می باشند. چرا که برای این نوع شیشه ها از مواد اولیه ای استفاده می شود که به راحتی قابل شکستن نبوده و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. ظاهر شیکی که این نوع حفاظ ها دارند می تواند برای آپارتمان های مدرن و لوکس مناسب و کاربردی باشد.

حفاظ بتنی بالکن

از این دست حفاظ ها هم برای بالکن های آپارتمان های داخل شهر بسیار استفاده می شود که با لایه ای سنگ برای نما و ظاهر بهتر پوشانده شده اند. این حفاظ ها دارای امنیت بسیار بالا بوده و حتی از نرده های فلزی نیز مستحکم ترند. اما ایراد بزرگی که این حفاظ های بتنی دارند وزن بالا و سختی در تخریب و غیر قابل جابجایی بودنشان است.

انواع مدل های حفاظ بالکن فلزی

در این میان شاید حفاظ بالکن فلزی بیشترین کاربرد را در بین انواع دیگر داشته باشد. این حفاظ خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند. در زیر با این موارد نیز آشنا می‌شوید.

نرده بالکن فلزی فرفورژه

نرده بالکن فرفورژه نصب به سایر متریال ها از مقاومت کشش بالاتری برخوردار است . معمولا بدون آسیب دیدن تغییر شکل می دهد مگر اینگه وزن بالایی را متحمل شود یا در معرض دمای بالایی باشد. با این حال به اندازه فولاد مستحکم نمی باشد.

حفاظ بالکن فلزی CNC

حفاظ بالکن فلزی cnc طرح های مورد نظر شما را با استفاده از دستگاه های لیزری پیشرفته ایجاد کرده و زیبایی خاصی به نمای بالکن شما می بخشد . شما می توانید طرح مورد نظر خود را پس از طراحی به دستگاه cnc بسپارید تا طرح شخصی سازی شده شما را روی حفاظ تراس شما پیاده کند !

حفاظ بالکن فلزی مدرن

بالکن فلزی مدرن از نوع قوطی 20 میل تولید شده و مقاومت خوبی نسبت به سایر بالکن ها دارد . ظاهر این نوع حفاظ تراس نسبت به سایر محافظ های بالکن مدرن تر و جدید تر است . شما می توانید از بین

حفاظ بالکن فلزی لوکس

این نرده‌ها از نظر نوع طراحی، قیمت، ساختار و … با یکدیگر متفاوتند. این تنوع باعث می‌شود افراد بتوانند با توجه به خصوصیات ساختمان و همچنین سلیقه‌ خود نوع مورد نظرشان را خرید و نصب کنند. در ادامه برخی طرح های حفاظ لند را برای این حفاظ ها می توانید مشاهده نمایید که البته از این طرح ها برای ساخت درب آکاردئونی هم استفاده می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر منزل و یا محل کار شما در طبقه اول در یک آپارتمان قرار دارد حتی برای جلوگیری از ورود سارقان به منزل نسبت به نصب و خرید حفاظ بالکن بعلاوه حفاظ شاخ گوزنی بر روی درب ورودی و دیوار اقدام نموده و خیال خود را در این زمینه آسوده کنید کارشناسان ما در گروه صنایع فلزی کاوه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و هموطنان گرامی در زمینه انواع مختلف حفاظ و درب و پنجره های فلزی با بالاترین کیفیت و بهترین متریال میباشد.

سوالات متداول

نرده بالکن در چه مدل هایی ساخته می شود؟

حفاظ بالکن در هر مدلی که مشتری سفارش بدهد از جنس پروفیل ساخته میشود

بهترین حفاظ بالکن چه نوع حفاظی است ؟

بهترین حفاظ بالکن نوع فلزی آن استکه علاوه بر زیبایی امنیت و استحکام کافی برای جلوگیری از ورود سارقان را دارد.

بازدید به چه صورتی است ؟

بازدید توسط کارشناسان معماری و بصورت رایگان انجام می شود

آیا به شهرستان ها هم ارسال دارید؟

بله به تمام نقاط ایران ارسال داریم

قیمت حفاظ بالکن و تراس چگونه محاسبه می شود؟

قیمت هم بصورت متر مربع و هم بصورت وزنی محاسبه میشود

18 دیدگاه دربارهٔ «نرده بالکن | لیست قیمت 4 مهر ماه»

 1. سلام عرض ادب . متاسفانه چند روز پیش از منزل ما دزدی شده و دزد از طریق بالکن وارد خونه شده و اقریبا هر چی طلا تو خونه بوده رو برداشته برده . بالکت ما حفاظ داره ولی حدوداا 100 سانته میخام این نرده رو تا سقف برام با نرده البته عین همون طرحی که داره رو بزنین. و اینکه اصلا امنیت نداریم و هانومم اصلا از خونه نمیتونه بیذون بره انقدری که از اون روز به بعد ترسیده . این حفاظ رو چند روزه میتونین به ما تحویل بدین؟
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید ایا قبل عید میشه بهم تحویل بدین

  1. سلام‌ و عرض ادب خدمت شما جناب اقای ازموده ی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   از اتفاقی که براش شما افتاده بسیار متاسفم
   برای این که نظر قطعی در مورد بالکن شما داده بشه حتما باید از جایی که میخواید روش نرده بالکن بزنین بازدید بشه که برای هماهنگی پقت بازدید رایگان می تونین با شماره ی ۰۲۱۲۸۴۲۵۱۹۶
   تماس بگیرید تا براتون وقت بازدید هماهنگ بشه .
   به طور کلی زمان تحویل کارها در قسمت نرده ی بالکن حداقل هفت روز کاری می باشد که با توجه به حجم و متراژ پروژه این زمان کم و زیاد هم می شود
   در اخر ممنونم از همراهی شما
   پیروز باشید

 2. سلام
  ببخشید من از بین طرحهای سی ان سی که در سایت اپلود کردین هیچ كدوم رو‌پسند نکردم ،
  اگر بخواهم طرح های بیشتری رو ببینم باید به کدوم قسمت از سایت مراجعه کنم ؟
  و اینکه اگه بخام خودم یه طرحی بدم که روی ورق پیاده ش کنین امکانش هست ؟
  یا فقط باید از طرحهایی که خودتون میفرستین انتخاب کنیم ؟

  و سوال بعدي اينكه در هر ابعادي بهواهيم طرح رو اجرا مي كنين و ورقي كه استفاده ميشه ورق چند ميل هست ؟
  ممنونم ميشم به سوالاتي كه پرسيدم در رابطه با سي ان سي جواب بديد تا بتونم درست تصميم بگيرم براي خريد

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای گرجی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
   برای دریافت کاتالوگ کامل محصولات ما با شماره ی ۰۲۱۲۸۴۲۵۱۹۶ تماس بگیرید و‌شمارهذی واتس اپ یا تلگرام خودتون رو بذید تا همکارانم براتون کاتالوگ ها رو ارسال کنتد
   طرح های سی ان سی بسیار متنوع و گسترده هستند و شما هر طرحی که به ما بدید عین همون طرح رو براتون در میاریم و این نیست که حتما از طرح های خود شرکت انتخاب کنین .
   معمولا ورق های مورد استفاده در سی ان سی بین دو میل تا هشت میل می باشد که با توجه به کارایی ان از ورق ها استفاده می گردد
   ممنونم از همراهی شما
   روزتون بخیر

 3. سلام
  طرح هاي سي ان سي شما رو ديدم و خيلي مورد توجه من قرار گرفت و ازشون خيلي خوشم اومد
  دنبال طرحي براي يك فضاي مذهبي مي گردم كه قرار شده حفاظ هاي پنجره و بالكن ان تعويض بشه و حفاظ هاي جديد نصب بشه
  من دنبال طرح هاي اسليمي ميگردم كه با فضا هم خواني داشته باشد و حس فضا را از بين نبرد
  ميخواستم ببينم شما پيشنهادي داريد ؟ و يا اين كه طراحي اين گونه فضاها رو انجام مي دهيد ؟
  حدودا ٨ حفاظ سي ان سي شده براي جاهاي مختلف انحا نياز هست
  به نظرتون بهترين گزينه چي مي تواند باشد؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای مومی عزیز
   امیدوارم خوب باشید
   برای فضای مذهبی طرح های اسلیمی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و طرح های مذهبی که حس فضا را القا کنند و باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر فضا شوند این طرح ها در کاتالوگ محصولات ما موجود می باشد که شما می توانید برای دریافت کاتالوگ کامل محصولات ما با شماره ی ۰۲۱۲۸۴۲۵۱۹۶ تماس بگیرید و‌شماره ی واتس اپ یا تلگرام خودتون رو بدین تا همکارانم براتون کاتالوگ ها رو ارسال کنند و یا می تونین وقت بازدید رایگان هماهنگ کنین تا کارشناسمون خدمتتون برسن و برای شما کار طراحیش رو انجام بدن
   بازدید برای تهران و کرج به صورت کاملا رایگان انجام نی شود که شما می تونین از این خدمات استفاده بفرمایید
   در اخر سپاس از همراهی شما
   پیروز باشید

 4. سلام خسته نباشید دوتا بالکن دارم که می خوام برای اون از حفاظ های بالکن فلزی شما استفاده کنم فقط طرح‌هایی که در بالا گذاشتین بسیار محدود بود و من نیاز دارم که طرح های بیشتری از شما ببینم و با خانواده خودم انتخاب کنم و بعد از این که مورد تایید بود مدلی با شما تماس بگیرم و آدرس رو بدم که کارشناس محترم تو بیان و اندازه بگیرند و برای ما پیش فاکتور ارسال کنند تا ما پرداختی را برای شما انجام بدیم که بتونیم از تولیدات شرکت شما استفاده بکنیم برای دیدن انواع نرده آهنی بالکن باید چیکار کنیم با کی تماس بگیریم با چه کسی صحبت کنیم که برای ما ارسال کنند که ما بتوانیم انتخاب داشته باشیم و اینکه آیا امکانش هست به صورت حضوری بیایم و از نزدیک این ها را ببینیم و یا خیر

 5. خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه میخواستم در مورد انواع نرده فلزی بالکن سوال کنم میخواستم بدونم آیا میشه که حفاظ های مدرن تون رو برای من ارسال کنید و عکسش رو برای من بفرستید من می خوام برای بالکن خونم از این حفاظ های مدرن ببینم و چون که پشت به کوچه و خیابون هست و در حیاط پشتی قرار داره و دید زیادی به جایی نداره به خاطر همین می خوام یه طرح خیلی ساده باشه که هم سبک باشه و هم هزینه زیاد نشه که بتونم اون رو برای خودم استفاده کنم و متشکر میشم همراه به وزن های اونها مدل ها رو برام بفرستین که بتونم انتخاب کنم بی زحمت شماره تلگرام و یا واتساپ شرکت را برای من بفرستین تا پیام بدم برام ارسال کنید

 6. سلام خسته نباشید دنبال مدل های جدیدی از حفاظهای بالکن هستم که در گوگل سرچ کردم و سایت شما را برای من آورد برای دیدن جدیدترین نرده های بالکن باید به کجا مراجعه کنم من خوشبختانه یا بدبختانه اصلا اعتقادی به خرید آنلاین ندارم و درسته که شما شرکت معتبری هستین و من قصد توهین هم به شما رو ندارم ولی خیلی ترجیح میدم که بیام حضوری از شما خرید کنم به خاطر همین ممنون میشم اگر آدرستون محبت کنید و یا شماره کارشناس محترم تان را بدین با ایشان تماس بگیرم که بتونم حضورب ایشان را ببینم که طی آن هم مشاوره بدن به من هم ما برای بستن قرارداد بستیم خدمتشان برسیم و مزاحم شما بشیم ممنون از شما و سایتتون خداحافظ

 7. سلام خسته نباشید من می خواستم بر روی حفاظ های کنونی بالکن محفاظ بالکن بزنید که تا سقف ادامه پیدا کنه و چون در طبقه همکف هستیم و منزل در معرض ورود دزدان هستش میخواستم که امنیت بسیار زیادی داشته باشه فقط میخواستم بدونم جوشکاری نرده بالکن به چه صورت هست چون اصلاً جایی در بالکن وجود ندارد که شما ب‌توانید جوش کنید و می خواستم ببینم آیا اینها را به دیوار وصل کنید محکم میشه
  نکنه بیفته زمین ممنون میشم روشهای نصب این حفاظ ها را به من توضیح بدین که بدونم و اطلاعات من هم زیادتر بشه متشکرم خداحافظ

 8. سلام خسته نباشید می خواستم در رابطه با رنگ نرده فلزی بالکن بدونم آیا آنها را در کارخانه رنگ آمیزی می کنید و یا اینکه می آید در محل و رنگ می کنید چون اگر بخواهیم در محل رنگ بفرمایید یکم کثیف کاری میشه و من می خوام همه رنگ آمیزی و صفر تا صد ساخت حفاظ ها در کارخانه انجام بگیرد و بعدش بیارید برامون نصب کنید و میخواستم بدونم نوع رنگی که استفاده می‌کنید چه رنگیه آیا رنگ روغنی است یا رنگ کوره ای ؟ و بین چه رنگ هایی میتونیم انتخاب کنیم چون رنگی که من می خوام رنگ زغالیه که به نمای ساختمان بیاد و ممنون میشم که بفرمایید ذغالی جز رنگ بندی هستش یا نه

 9. عصرتون بخیر من ساکن کرج هستم میخواستم بدونم آیا شما برای ارائه خدمات تون رو خودتون ارائه می‌دهیم یا کسی رو در اینجا دارید که عامل فروش محصولات شرکت شما می باشد البته و طرح‌هایی که مدنظرم هستش با قوطی هستند و متشکر میشم اگر بفرمایید آیا شما از این طرح نرده بالکن با قوطی
  تولید می کنید و بفرمایید که باید با چه شماره ای در ارتباط باشم و به کجا پیام بدم که برام بفرستن که من بتونم ببینم و اونها را انتخاب کنم چون سبکی که می پسندم سبک ساده هستش به خاطر همین ترجیح میدم که از قوطی برای ساخت نرده ها استفاده کنند و همچنین مقاومت و ایمنی قوطی ها خیلی بیشتر از سایر گزینه ها می باشد ممنون میشم بنده رو کمک کنید روزتون بخیر

 10. من می‌خواستم برای جلوی بالکن از نرده های شما استفاده کنم و از طرح نرده جلوی بالکن شما دیدن کنم میخواستم بدونم برای دیدن طرح ها باید به کجا مراجعه کنم که به صورت واقعی و اجرا شده این طرح‌ها را ببینم چون به عکس اعتماد ندارم و می خوام نمونه های اجرا شده بیام ببینم و انتخاب کنم اگر امکان داره آدرس کار خونه خودتون رو به من بدین که من بتونم بیام و بازدید کنم و این که آیا روز پنجشنبه یا جمعه هم هستین که من بتونم بازدید کنم به خاطر اینکه من کارمند هستم و نمی‌توانم در طول هفته بیام
  باید در ایام تعطیل مزاحم شما بشم و بتونم سفارش رو ثبت کنم ممنونم خداحافظ

 11. سلام خسته نباشید امیدوارم که خوب و خوش و سرحال باشید من می‌خواستم عکس هایی که شما اجرا کردین را برای من بفرستید برای دیدن عکس نرده فلزی بالکن باید به چه شماره پیام بدم که اونها رو به صورت یکجا برای من بفرستید چون در عکس‌هایی که در بالا گذاشتین عکس ها بسیار محدود هستند و خیلی طرح‌هاش کم است و احتیاج دارم که طرح بیشتری را ببینم که بتونم انتخاب کنم از طرح‌هایی که در بالا گذاشتن زیاد خوشم نیومد به خاطر همین می خوام طرح های بیشتری رو به من نشون بدید با چه شماره ای تماس بگیرم و شماره ام رو کجا بزارم که برام این طرح را ارسال کنید و بتونم انتخاب داشته باشم خداحافظ

 12. سلام خسته نباشید
  قیمت نرده حفاظ بالکن به چه صورت هستش و من از چه طریق می تونم دقیق قیمت شما را داشته باشم که می‌خواستم وزن حفاظهای تولیدی شما را هم داشته باشم
  قیمت آن به صورت کیلویی یا به صورت متری محاسبه میشه و ممنون میشم در مورد متریال مورد استفاده در حفاظ ها به من توضیح بدین و همچنین در مورد رنگ و کلا مشخصاتی که محصولات شما دارند و چه چیزی است که محصولات شما رو از محصولات سایر شرکت متمایز می‌کند و هر جا حرف از محصولات شما هستش ممنون میشم توضیحاتی بدید که بدونم و خریدم رو انجام بدم خداحافظ

 13. سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه من چندی پیش از حفاظهای بتاکن شما برای واحد مسکونی واقع در مرزداران سفارش دادم و الان میخواستم برای واحدها واقع در نیاوران هم یک حفاظ دیگه سفارش بدم فقط میخواستم بدونم قیمت نرده فلزی بالکن آیا تغییری کرده و قیمت‌ها افزایش پیدا کرده یا همان قیمت‌های برج بهمن ۹۹ هستش متشکر میشم اگر برای شماره بنده که در اختیار کارشناس فروش شما هست قیمت‌های جدید را ارسال کنید که بتونم بررسی داشته باشم و همچنین آدرسم رو بدم و کارشناس محترمتون آقای کاظمی مجددا بیان و برای ما اندازه ها را بزند که ما بتوانیم زودتر تصمیم بگیریم و خرید را انجام بدیم و از تولیدات شما استفاده کنیم روزتون بخیر خداحافظ

 14. سلام برای خونه قدیمی تقریبا ۱۵ متر بالکن و۱۲ متر راه پله هزینه حفاظ اهنی ۸۰سانتی برای بالکن و نرده برای راه پله درشهر سمنان چقدر هزینه میشود .شما خودتون این کارو بعهده میگیرید؟ممنون میشم جواب بدید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا