درب فلزی | لیست قیمت امروز 1400

درب فلزی (Iron door) یکی از انواع درب‌های پر کاربرد در ساختمان‌ها و محوطه‌های مختلف می‌باشد. این درب همان‌طور که از نامش پیداست از فلزات (اغلب آهن) ساخته می‌شود. در این مقاله قصد داریم به بحث و بررسی در خصوص درب فلزی و قیمت بپردازیم. از آن‌جا که امروزه درب به عنوان یکی از المان‌های اساسی در معماری ساختمان شناخته می‌شود، موضوع را از جهت‌های مختلفی مورد توجه قرار می‌دهیم.

در ادامه این مطلب خواهید دید که این درب‌ها چه ویژگی‌هایی داشته و انواع مختلف آن‌ها را خواهید شناخت. اگر قصد انتخاب نوع درب برای ورودی محوطه‌ خانه، حیاط یا ورودی ساختمان را دارید، بهتر است درب آهنی را به عنوان انتخاب‌های بسیار مناسب، بشناسید. برای اطلاع از آخرین قیمت درب آهنی و آهنی تماس بگیرید.

مدل درب فلزی ورودی ساختمان

لیست قیمت درب فلزی معتبر امروز 1400

ردیفشرح خدمات و کالاواحدقیمت واحد (تومان)
1درب فلزی سادهکیلوگرم40
2درب فلزی فرفورژهکیلوگرم52
3درب فلزی مدرنکیلوگرم46
4درب فلزی CNCکیلوگرم66
5درب فلزی لوکسکیلوگرم76
لیست قیمت معتبر امروز 1400

عوامل موثر در قیمت درب آهنی حفاظ لند

قیمت درب آهنی رابطه‌ مستقیمی با میزان آهن یا فولاد استفاده شده در آن دارد. برخی از مدل‌های این درب با استفاده از حجم بالایی فلز ساخته می‌شوند و به ‌همان نسبت از قیمت بالایی برخوردارند. از دیگر سو یراق مورد استفاده در این درب (همچون قفل‌ها، لولاها و …) نیز بر قیمت درب آهنی موثر هستند. حفاظ پنجره که از نظر ظاهری می تواند در انتخاب این دربها تاثیر گذار باشد نیز از همچین شرایطی بهره مند شده است.

طرح درب یکی از نکات مهم دیگر است که تعیین کننده‌ میزان قیمت این دربها می‌باشد. نکته‌ مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم، نصب صحیح و اصولی درب است. دربهای آهنی بسیار سنگین هستند. به همین دلیل نصب دقیق و درست آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل برای نصب این دربها بهتر است تنها با کمک متخصصین با تجربه اقدام کنید.

ویژگی‌های درب فلزی حفاظ لند

استفاده از فلز به ویژه در ساخت بخش‌های مختلف خانه و ساختمان رواج فراوانی دارد. از این رو این ماده یکی از انتخاب‌های مناسب برای ساخت دربهای ورود می‌باشد. علت این امر وجود ویژگی‌های مختلف فیزیکی مناسب برای این منظور می‌باشد. در ادامه قصد داریم ویژگی‌های این نوع درب را از نظر بگذرانیم. با همراه باشید تا این ویژگی ها را به همراه مزیتها که با نرده بالکن تا حد زیادی هماهنگی دارند بررسی کنیم.

مزایای درب های فلزی

درب های فلزی نسبت به سایر جنس هایی که برای ساخت در مورد استفاده قرار میگیرد از مزیت های بسیار زیادی برخوردار هستند. امنیت و دوام زیاد این دربها از بارز ترین ویژگی و خاصیت آنهاست. در ادامه قصد داریم کمی جزئی تر و دقیق تر هر یک از این موارد را بررسی نماییم.

امنیت بالای درب آهنی محکم

یکی از مقوله‌های بسیار مهم در ساخت‌ و ساز ساختمان‌ها، توجه به امنیت می‌باشد. امنیت در حقیقت زمانی ایجاد خواهد شد که امکان هیچ گونه تعرضی به محیط خانه و ساختمان وجود نداشته باشد. برای فراهم آوردن امنیت پارامترهای مختلفی را میتوان رعایت کرد. از جمله‌ این موارد که بدون شک به خوبی با آنها آشنا هستید می‌توان به استفاده از سیستم‌های نظارتی، حفاظ پنجره و درب، حفاظ روی دیوار و … اشاره کرد. اما یکی از مهمترین اجزای ساختمان که نقش مهمی در جلوگیری از ورودهای غیرمجاز را دارد، خود درب اصلی است.

به همین دلیل استحکام کافی یکی از لازمه‌های درب می‌باشد. از دیگر مزایای درب‌ آهنی استحکام مناسب آن‌ می‌باشد. به این ترتیب که این درب‌ها به دلیل دارا بودن ساختاری صلب و مستحکم، در برابر تغییر شکل و نفوذ بسیار کارآمد هستند. از طرفی امکان نصب انواع قفل‌های ایمن و محکم بر روی این دربها امنیت آن‌ها را بالاتر می‌برد. برای افزایش امنیت دربها می توانید از حفاظ شاخ گوزنی نیز استفاده کنید.

رنگ درب حیاط

زیبایی درب های فلزی

گاهی هنگامی که در حال قدم زدن در کوچه هستید کافیست نگاهی به درب خانه‌های مختلف بیندازید. شاید کمی به قبل‌تر بروید به یادتان بیاید که هیچ‌ گاه چنین تنوعی را در میان انواع دربها ندیده‌اید. اما حقیقت امر این است که امروزه طراحی درب به یکی از مسائل بسیار مهم بدل شده است. انواع درب‌ها چه فلزی، آهنی و … در انواع طرح‌ها تولید می‌شوند.

درب‌ فلزی نیز به نوبه‌ خود از تنوع بالایی برخوردارند و مدل‌های گوناگون آن زیبایی خاص خود را دارند. زیبایی و تنوع این دربها از جنبه‌های مختلفی قابل بررسی می‌باشد. به عنوان مثال می‌توان این دربها را بر اساس اندازه، ظریف کاری انجام شده بر روی آنها، مشبک بودن یا نبودن و … مورد توجه قرار داد. ساخت و طراحی زیبا در کنار انتخاب رنگ و رنگ‌ آمیزی حرفه‌ای، از دربهای آهنی انتخاب‌ هایی فوق‌ العاده چشم‌ نواز خواهد ساخت. البته باید توجه داشت که نوع درب و رنگ آن بهتر است بر اساس معماری بنا و محیط مورد نظر انتخاب شود. برای دریافت لیست قیمت درب فلزی تماس بگیرید.

دوام بالای درب آهنی

شاید بتوان درب آهنی را یکی از پر دوام‌ ترین انواع دربها دانست. این مسئله به دلیل استحکام اجزای سازنده‌ آن می‌باشد. البته طراحی دقیق و اصولی سبب خواهد شد تا این درب‌ها در گذر زمان از تغییر شکل و دفرمه شدن در امان باشند. اما اگر این‌ طور نباشد دربها پس از مدتی به سختی باز و بسته خواهند شد و نیاز به سرویس خواهند داشت. برای دریافت لیست قیمت درب فلزی تماس بگیرید.

درب آهنی

انواع مدل های طراحی شده در فلزی

یکی از نکات مهم در خصوص در های فلزی، تنوع در طراحی آنها می‌باشد. این دربها در شکل‌ها و مدل‌های مختلف طراحی می‌شوند. به عنوان نمونه میتوان نمونه‌های ساده و مشبک آن را مثال زد. همچنین در برخی از دربهای فلزی امکان استفاده از شیشه و یا آینه وجود دارد. چنین طراحی‌ ای سبب زیبایی دوچندان معماری و نمای خانه و ساختمان خواهد شد. برای دریافت لیست قیمت درب فلزی تماس بگیرید.

از طرفی دربها از منظر اندازه و ارتفاع نیز با یکدیگر متفاوتند. با توجه به طول دیوار و اندازه‌ حیاط میتوان دربی با تناسب اندازه‌ ای مناسب انتخاب کرد. دیگر نکات بسیار مهم در خصوص دربهای فلزی این است که با استفاده از جک‌های هیدرولیکی و موتور و سنسور می‌توان آنها را به دربهایی اتوماتیک تبدیل کرد. این اتفاق معمولاً در انواع پارکینگ ساختمان‌ها و ورودی حیاط باعث ایجاد فضایی مدرن و همچنین سهولت در رفت و آمد می‌شود.

نکات مهم در خصوص خرید درب‌ های فلزی

با توجه به ویژگی‌های مختلف این دربها، می‌توان نکات مهم و قابل توجه در خصوص آنها را حدس زد. در ادامه می‌خواهیم به نکاتی که در راستای انتخاب، خرید و نصب درب آهنی نیاز است که در نظر داشته باشید اشاره کنیم. حال که تصمیم به خرید درب فلزی گرفته‌اید، بهتر است بدانید که این پایان ماجرا نیست. شما باید سعی کنید تا درب آهنی مناسب با محل مورد نظر خود با قیمت مناسب پیدا کنید. اما چه مسائلی بر این انتخاب تاثیر گذارند؟

 • قطر دیوار
  بی‌شک قطر دیوار و مقاومت دیوارتان شما را در انتخاب دربهای سنگین‌ تر محدود خواهد کرد. به این معنا که هر چه دیوار کوچک‌ تر و باریک‌ تری دارد، مجبورید درب‌ هایی کوچک‌ تر با وزن کمتر استفاده کنید.
 • آب و هوای منطقه
  در هنگام انتخاب درب بی‌شک باید وضعیت اقلیمی منطقه‌ مورد نظر خود را در نظر داشته باشید. بارش زیاد باران، وزن باد تند و … از جمله عواملی هستند که در این انتخاب تاثیر می‌گذارند.
 • حریم خصوصی
  یکی از نکات مهم در انتخاب دربهای فلزی، توجه به این نکته است. اغلب برای محیط‌های کاری از درب‌های فلزی مشبک و پنجره‌ای استفاده می‌شود. گاهی افراد از استفاده از این نوع درب در محیط خانه‌ خود خودداری می‌کنند.
درب اهنی

حفظ و نگهداری درب فلزی

استفاده از فلز در ساخت انواع تجهیزات، یک امر معمول است. اما یکی از مشکلاتی که در این راستا به وجود می‌آید زنگ زدن فلز است. دربهای فلزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به همین دلیل حفظ و نگهداری این دربها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برخی از دربهای آهنی از روکش خاصی برخوردارند که مانع ایجاد زنگ زدگی در آن‌ها می‌شود. استفاده از ضد زنگ و هم‌چنین رنگ مناسب از نکاتیست که باید به خوبی به آن دقت کرد. دربهای آکاردئونی نیز از نظر نگهداری شبیه به این نوع درب ها می باشند.

همچنین حفظ درب در مقابل باران و هم‌چنین تابش مستقیم نور آفتاب باعث افزایش طول عمر مفید درب می‌شود. برای این منظور میتوان از انواع آردوازها برای ایجاد سایه‌ بانی مناسب در بالای درب استفاده کرد.

در یک جمع بندی می‌توان گفت که درب فلزی دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • امنیت بالا
 • تنوع در طراحی (مدرن و کلاسیک و …)
 • زیبایی
 • دوام و طول عمر بالا
 • استحکام مناسب

سوالات متداول

چطور میتوانیم درب فلزی با کیفیت سفارش دهیم؟

کافیست با شماره 02128425196 تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق ترین اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

آیا درب آهنی امن است؟

درب آهنی با توجه به جنس مستحکمی که داراست اگر طبق استاندارد های روز و با استفاده از مواد اولیه مرغوب ساخته شود سطح امنیت بسیار بالایی را فراهم می‌کند.

زمان تحویل درب های فلزی چند روزه است؟

درب‌های فلزی وابسته به طرح و ابعاد سفارشی کارفرما زمان تحویل متفاوتی دارند.

نوع جوش درب‌های آهنی حفاظ لند به چه صورت است؟

تمام جوش‌ها CO2 دوطرفه هستند.

دریافت مشاوره رایگان

 1. تماس

  برقراری تماس 02128425196

 2. مشاوره رایگان

  استفاده از مشاوره حرفه‌ای از مجموعه حفاظ‌لند.

12 دیدگاه دربارهٔ «درب فلزی | لیست قیمت امروز 1400»

 1. سلام و درود فراوان .
  برای ما در منطقه ی یوسف اباد تهران سال قبل یه درب فلزی نصب کردید. که ما خیلی از درب راضی هستیم . بابت اینکه شرکت شمارو انتخاب کردم خیلی خ.شحالم . قبلش تقریبا هیچ شناختی ار شرکتتون نداشتم ولی وقتی کارشناستون اومد و مارو راهنمایی کرد و خیلی فنی بودن و اطلاعات بالایی داشتند فهمیدم که بهترین انتخاب میتونه برای ما شرکت شما باشه . با اینکه از شرکتهای دیگه استعلام گرفته بودیم و شاید یکم تفاوت قیمت داشتن ولی ما بخاطر سابقه ی درخشان شرکت شما و پرسنل حرفه ای تصمیم گرفتیم از خود شما خرید رو انجام بدیم . ممتوتم از شما

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای ناظمی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   ممنونم از این‌که به ما اعتماد کردید و‌ سفارشتون رو به شرکت ما سپردین
   بسیار سپاس که نظر خود را با کا به اشتراک گذاشتین و این خودش باعث انرژی بیشتر ما برای تلاش بیشتر برای به صفر رسوندن مشکلات و‌تمامی کاستی ها در شرکت می باشد که بنونیم بهترین محصولات رو به مشتریان عزیز ارايه دهیم
   خوش حالیم از اینکه باعث رضایت مشتریان عزیزمون شدیم
   ممنونم از همراهی گرم و صمیمانه ی شما
   روزتون بخیر
   موفق و پیروز باشید

 2. با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  من حدودا دو‌هفته پیش سفارش خودم رو که یک درب فلزی فرفورژه ی بسیار زیبا بود تحویل گرفتم و نصاب ها تون بسیار عالی این درب رو برای ما در عرض چند ساعت نصب کردند و همچنین ساخت این در به صورت خیلی حرفه ای با تمام ظرافت انجام شده که هر کسی وارد منزل ما شده متوجه این درب زیبا شده
  دربی که برای ما نصب کردید در منطقه ی ۷ بود که ما از اینکه سفارش رو سپردیم به شرکت شما خیلی خوشخالیم و راضی هستین از انتخاب خودمون
  برای سفارش حفاظ روی دیوار هم بعد از عید انشاالله نزاحم شما خواهم شد
  خواستم از همه ی کارکنان خوب مجموعه خفاظ لند تشکر کنم
  ممنونم

  1. سلام‌ و عرض ادب خدمت شما جناب اقای شهبازی عزیز
   امیدوارم‌ خوب باشید و روزگار به کامتون باشه
   درب های شرکت حفاظ لند به سه دسته ی مدرن فرفورژه و لوکس تقسیم می شه که سما ار درب های طرح ترک فرفورژه استفاده کردید
   بسیار ممنون از کامنت خوبتون
   خوشحالیم که از مجموعه ی ما و پرسنل ما راضی بودید
   رضایت مشتری یکی از هدف های مهم ما در شرکت می باشد
   برای ثبت سفارش روب دیوارتون در خدمت شما هستیم
   و شرکت ار روز چهاردهم فروردین کار خودش رو شروع کرد که می تونین تماس بگیرید و وقت بازدیدتون رو هماهنگ بفرمایید
   ممنون از همراهب شما دوست عزیز
   موفق و‌‌ سر بلند باشید
   بدرود

 3. سلام
  خسته باشيد
  براي ما هفته ي پيش يه درب اوردين نصب كرديد كه بسيار از كارتون راضي بوديم
  و همسايه ي ما هم از وقتي در رو ديده به اين فكر افتاده كه در خونه خودشون رو هم عوض كنه كه من شركت شمارو به ايشون معرفي كردم
  فقط خاستم بدونم براي مايي كه شركت شما رو به ديگران معرفي مي كنيم و بازار يابي براتون انجام ميديم پورسانتي در نظر نمي گيريد ؟
  يا در خريد هاي بعديمون تخفيفي در نظر بگيريد
  يا بهمون كارت تخفيف بديم كه بين اشنايان پخش كنيم كه اونا هم راغب شن اد شركت شما خريد انجام بدن

  1. سلام‌ و عرض ادب خدمت شما جناب اقای نژادی
   امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگی براتون سرشار از ارامش و سلامتی باشه
   دربی که برای شما نصب کردیم‌ محافظ لولایی روی درب خودتون بود که به صورت مدرن کار شده بود
   ممنونم از این که ما رو به دوستان خود معرفی می کنین
   برای مشتریان عزیزی که از ما خرید کردند و‌نا رو به دیگران معذفی کردند شرکت طرح های تخفیفی و تسویقی در نظر گرفته که شما می تومین برای اطلاع از جزییات ان با شماره ی 02128425196 تماس بگیرید تا همکاران بخش فروش برای شما توضییح دهند
   ممنونم از همراهی شما
   روزتون بخیر

 4. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی – خبراین

 5. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی - پاساردز

 6. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ویلایی دارم در منطقه ی چمستان که برای درب پارکینگ و ورودی و درب راه پله دنبال درب فلزی می گردم که هم لاکچری باشه و هم زود ساخته بشه و به دستم برسه
  برای این که کاتالوگ محصولاتتون رو داشته باشم با چه شماره ای تماس بگیرم ؟ مدل هایی که در سایت قرار دادین خیلی کمم هستن
  سوال بعد این که
  برای شمال هم ارسال دارید
  شرایط پرداخت به چه صورت است
  و ایا خودتون میاید برای نصب ؟
  ممنون می شم به بنده مشاوره بدید
  ممنونم از پیج خوبتون
  موفق باشید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای قانعی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای دریافت کاتالوگ محصولات ما میتوانید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و شماره تلگرام و واتساپ خودتون رو برای همکارانم بگید تا براتون از این طریق فایل کاتالوگ ‌ها و لیست قیمت را ارسال کنند می توانید از درب های لوکس و همچنین فرفورژه ما استفاده کنید و همچنین می توانید مستقیم از کارخانه سفارش خودتان را ثبت کنید شرایط پرداخت نقدی یا اقساطی می باشد که فروش اقساطیمپن به این صورته که مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز میشه و مابقی در ۶ قسمت می باشد و شرایط نقدی به این صورت که ۴۰ درصد به عنوان پیش پرداخت و مابقی مبلغ قبل از نصب تسویه گردد و هم می توانید از نماینده ما در استان مازندران خرید بفرمایید هم از خود کارخونه مستقیم سفارش بدید براتون نصاب میاد و کار و نصب کنه
   امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم روز خوبی داشته باشی خدا

 7. سلام و خسته نباشيد
  نيازمند شش عدد درب فلزي براي ورودي خانه مي باشم كه از تركيب فلز و شيشه ساخته بشه و طرح هايي كه مهندس طراح در نقشه داده داري قوس در قسمت كتيبه ي درب مي باشد
  ايا قوس در قيمت ها تاثير داره و ايا شما اين كار رو انجام مي دهيد؟
  ما بيشتر در هاي لوكستوم مورد نظر ماست و دنبال يك مدل بسيار زيبا و پيچيده هستيم چون طراحي ساختمان به صورت نئو كلاسيك مي باشد
  مراحل سفارش به چه صورت مي باشد
  چقدر زمان ميبره تا درب ها اماده ي نصب شوند
  ممنونم

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای آل احمد و امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای دریافت کاتالوگ محصولات ما در خصوص درب فلزی می توانید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و شماره تلگرام و یا واتس آپ خودتون رو بدید تا کارشناس فروش براتون ارسال کنند قیمت‌کار قوسی کمی افزایش قیمت دارد که برای اطلاع می توانید با کارشناسان فروش ما صحبت کنید و کار قوس دار نیز در مجموعه ما انجام می‌شود برای کارهای نئوکلاسیک و کلاسیک درب های لوکس و فرفورژه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند که می توانید از آنها استفاده بفرمایید و طرحتون رو انتخاب کنید و سفارش تان را ثبت کنید حدوداً ۳۰ روزه کاری زمان میبره که در آماده بشه و نصب رو انجام بدهند البته بستگی به اندازه پروژه و همچنین انتخاب طرحتون داره روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا