جدید ترین لیست قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی (Accordion door) شاید سوال شما باشد که چیست و در کجای ساختمان قابل استفاده است؟ درب(نرده) های آکاردئونی معمولا به عنوان درب های حفاظتی شناخته می شوند و در ورودی درب ساختمان خصوصا در آپارتمان ها و ساختمان های تجاری و دفاتر، در ورودی در کارگاه و ورودی گاراژ و پارکینگ، ورودی راهرو ها و پله های برقی و … قابل استفاده می باشد.

دلیل نامگذاری این درب ها به درب های آکاردئونی به دلیل نحوه باز و بسته شدن آنها به صورت آکاردئون می باشد.
این درب ها به صورت نرده ایی با طرح های لوزی و یا چند گل طراحی و تولید می شوند. موقع باز کردن در آکاردئونی، به حالت کشویی و آکاردئونی به یک سمت جمع می شود و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

این درب ها از ورود سارقین به داخل ساختمان و حتی نزدیک شدن به درب اصلی جلوگیری می کند.
درب آکاردئونی معمولا از جنس فلز و بسیار محکم می باشند و در بسیاری از ساختمان ها که به صورت خاصی طراحی شده اند این قابلیت در راهرو ساختمان وجود دارد که درب آکاردئونی با فاصله نیم متر و یا حتی یک متر در جلوی درب اصلی قرار بگیرد و این حفاظ می تواند یک حفاظ بسیار محکم در برابر سارقین باشد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

درب اکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی در سال 99 – قیمت امروز

لیست قیمت درب آکاردئونی سال 99
ردیفشرح خدمات و کالاقیمت هر متر مربعقیمت هر لنگه درب آکاردئونی ( ابعاد استاندارد )
1درب آکاردئونی طرح دو گل ( کیفیت درجه یک 1 )395  هزار تومان870  هزار تومان
2درب آکاردئونی طرح دو گل ( کیفیت خوب 2 )318  هزار تومان725  هزار تومان
3درب آکاردئونی طرح دو گل ( کیفیت متوسط 3 )260  هزار تومان580  هزار تومان
4درب آکاردئونی طرح سه گل ( کیفیت درجه یک 1 )510  هزار تومان1120  هزار تومان
5درب آکاردئونی طرح سه گل ( کیفیت خوب 2 )390  هزار تومان860  هزار تومان
6درب آکاردئونی طرح سه گل ( کیفیت متوسط 3 )280  هزار تومان610  هزار تومان
7درب آکاردئونی طرح چهار گل (  کیفیت درجه یک 1 )600  هزار تومان1320  هزار تومان
8درب آکاردئونی طرح چهار گل ( کیفیت خوب 2 )480  هزار تومان1060  هزار تومان
9درب آکاردئونی طرح چهار گل (  کیفیت متوسط 3 )300  هزار تومان660  هزار تومان
10قفل مخفی درب آکاردئونی گیرا ( مدل 039 )157  هزار تومان(هر عدد قفل + جای قفل CNC)
11جای قفل مخفی ( بدون قفل )50  هزار تومان( هر عدد )
12یک جفت حلقه قفل اضافه12  هزار تومان( هر جفت )
13هزینه شاسی کشی اضافه11.5  هزار تومان( هر کیلوگرم )
14هزینه پرچ مخفی درب آکاردئونی125  هزار تومان( برای هر لنگه درب )
15هزینه دستگیره اضافه20  هزار تومان( هر عدد )

طراحی نرده آکاردئونی 

درب های حفاظ آکاردئونی به صورت نرده و در ابعاد درب اصلی طراحی و تولید می شوند که قیمتبسته به ابعاد و طرح آن می تواند متفاوت باشد.
قیمت حفاظ آکاردئونی بسیار به صرفه تر از انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار می باشد و می توان جایگزین بسیار مناسبی با درب های کرکره برقی باشد.
این درب ها در محل ورودی درب گاراژ و پارکینگ و محل تردد وسایل نقلیه نیز می تواند به راحتی نصب گردد و با استفاده از کنترل ریموت و جک های مخصوص به صورت اتومات قابل باز و بسته شدن خواهند بود.

نرده های آکاردئونی را بنا به سلیقه های متفاوت و کاربری های مختلف به صورت متنوع طراحی و تولید می کنند. به فرض مثال قطع نرده های حفاظ آکاردئونی قابل استفاده در یک آپارتمان مسکونی متفاوت از یک حفاظ نرده آکاردئونی در یک کارگاه می باشد.
حفاظ آکاردئونی مورد استفاده در کارگاه ممکن است از یک سری نرده و میله های عمودی متصل به هم ساخته شده باشد که با وجود مقاومت بسیار از ظاهر زیبایی برخوردار نباشد.
اما از نرده و گل های بسیار زیبا و متنوعی امروزه در حفاظ های آکاردئونی قابل استفاده در واحد های مسکونی یک آپارتمان استفاده می کنند.

نرده آکاردئونی

قطعا قیمت نرده آکاردئونی یک کارگاه نیز با قیمت درب آکاردئونی یک واحد آپارتمانی لوکس می تواند کاملا متفاوت باشد اما ویژگی خاص این حفاظ ها وزن بسیار سبک و قابل حمل و نصب بسیار راحت آنها می باشد.

این حفاظ های ضد سرقت با استحکام و مقاوت قابل قبولی که دارند با وزن سبک خود در یک چارچوب ریلی قرار می گیرند و به راحتی قابل باز و بسته شدن بر یک ریل به صورت آکاردئون می باشند که فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به راحتی و کم جا در یک طرف در جمع می شوند.
این نرده ها توسط پیچ و مهره به صورتی که به راحتی از سمت بیرون قابل باز کردن برای سارقین نباشد طراحی و استفاده شده است که در نوع خود بسیار مقاوم می باشند.

حفاظ های آکاردئونی با توجه به نیاز و ابعاد مشتری طراحی و تولید می شوند. این حفاظ ها به راحتی در محل درخواست داده شده نصب می گردند.
ممکن است بعضی از درب ها حالت های مختلف و یا حتی آرک یا قوسی شکل داشته باشند که در حالت های خاص نیز می توان از ریل قوسی شکل در محل قرارگیری درب کرکره ایی تاشو اکاردئونی قرار گیرد.

حفاظ آکاردئونی

ویژگی درب آکاردئونی

ویژگی یکسان و خوب درب آکاردئونی در سبکی و جمع شدن در یک سمت به صورت کم جا بودن می باشد که امروزه به راحتی توجه همه را به خود جلب کرده و هر مالک یا مستاجری احساس نیاز به آن را در خود احساس می کند.
از این نرده حفاظ ها آکاردئونی می توان به راحتی در ورودی ساختمان های مسکونی نیز استفاده کرد. ممکن است که ساختمان شما با توجه به شمالی یا جنوبی بودن موقعیت آن، دارای یک حیاط کوچک در جلو ساختمان، علاوه بر حیاط اصلی که در پشت ساختمان قرار گرفته است، باشد و شما می توانید برای ورود به حیاط جلویی خود از این نرده های حفاظ استفاده کنید. این درب ها همانطور که اشاره شد قابل استفاده بر ورودی پارکینگ نیز می باشد.

در رابط با شکل ظاهری نیز می توانید با توجه به نوع رنگ و نمای ساختمان خود، متناسب ترین و همخوانا ترین نوع نرده حفاظ آکاردئونی را انتخاب نمایید که علاوه بر کارایی مفید خود، جلوه زیبایی نیز به ساختمان شما ببخشد.

درب های اصلی منزل، کارگاه و یا … نیز می توانند به صورت ضد سرقت طراحی و نصب گردند اما قیمت این درب ها و شکل زیبای ظاهری آنها ممکن است در اثر ضربات و یا … توسط سارقین مخدوش و یا دچار پارگی و شکستگی شوند که بهترین عمل، قرار دادن این درب های حفاظ آکاردئونی در جلوی در اصلی می باشد که سارق با دیدن این درها کلا از تصمیم سرقت و یا هر نیت دیگری که دارد منصرف می گردد و یا در حالت کلی مجبور به ضربه زدن به این حفاظ ها می باشد و درب اصلی از لحاظ ظاهری سالم و در امنیت باقی خواهد ماند.

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی آپارتمانی

همانطور که پیش تر اشاره کردیم درب های آکاردئونی قابل نصب در ورودی واحد های مسکونی می باست دارای ظاهری زیباتر و هماهنگ با دکوراسیون فضای داخل و بیرون آپارتمان باشد. از این رو حفاظ های آکاردئونی واحد های مسکونی را کاملا متفاوت تر از سایر حفاظ ها از نظر ظاهر طراحی و تولید می کنند.

قطعا با وارد شدن به داخل راهرو و ورودی یک واحد آپارتمان اولین چیزی که جلب توجه می کند و در نگاه اول از یک واحد مسکونی در ذهن شکل می گیرد همین نرده های حفاظ آکاردئونی می باشد که قطعا دوست داریم با شکل و رنگ و ظاهر زیبای خود، حس یک وسیله مزاحم و ناهماهنگ با ساختمان را ایجاد نکند.

به همین منظور این حفاظ ها با اشکال، رنگ ها و طرح های بسیار زیبایی طراحی و عرضه می شوند که شما می توانید با توجه به معماری و دکوراسیون آپارتمان و در مقایس کوچکتر با توجه با فضای داخلی واحد خود، می توانید بهترین و زیباترین حفاظ را انتخاب نمایید که همخوانی زیادی از لحاظ چشم نوازی در عین مفید بودن را برای شما ایجاد کند.

ممکن است درب اصلی ورودی شما سفید باشد و به نوعی کل فضای داخلی و بیرونی واحد و اپارتمان شما از المان های سفید باشد، قطعا یک حفاظ آهنی سیاه و یا قهوه ایی می تواند یک تضاد و ظاهری نازیبا را برای ورودی واحد شما به وجود آورد. به همین دلیل امروزه تنوع زیادی از جنس و رنگ و طرح این نرده های آکاردئونی تولید و عرضه می شود که پیشنهاد ما این است که حتما با توجه به قیمت نرده حفاظ آکاردئونی که پرداخت می کنید، حتما متناسب ترین و همخوان ترین نوع آن را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا می توانیم برای اندازه گیری دقیق درب آکاردئونی درخواست کارشناس داشته باشیم؟

بله،اعزام کارشناس در تهران و کرج هیچ هزینه ای برای شما ندارد

درب آکاردئونی در چه مدل هایی تولید می شود؟

دو گل و سه خم، سه گل و چهارخم، چهار گل و پنج خم و پرچ مخفی

اندازه استاندارد حفاظ آکاردئونی چقدر است؟

درب ها بصورت استاندارد و معمول در اندازه 110*210 است

هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی صنایع حفاظ لند چقدر است؟

حمل و نصب درب های آکاردئونی حفاظ لند در تهران و کرج هیچ هزینه ای ندارد

زمان مورد نیاز: 30 دقیقه.

دریافت لیست قیمت لحظه ای درب آکاردئونی

 1. تماس با مشاوران

  تماس با شماره 02128425196

 2. ارسال لیست

  ارسال لیست قیمت درب آکاردئونی در تلگرام یا واتس اپ

4 دیدگاه دربارهٔ «درب و حفاظ آکاردئونی و بررسی قیمت نرده های محافظ»

 1. سلام . روز بخیر
  من ملکی هستم حدودا 6-7 ماه پیش یه شرکت شما 7 عدد درب اکاردئونی سفارش دادم که برای مترو بود . من سر نصب خیلی اذیت کردم پرسنل نصب رو ولی هر دفعه با دلسوزی تمام و وجدان کاری برای ما کار نصب رو انجام دادند و در نهایت محصولی که تحویل گرفتیم همونی بود که می خواستیم . خواستم همینحا ازتون تشکر کنم . در تمام مراحل کار پرسنلتون از رفتار خوبی برخوردار بودند و اخلاق حرفه ای رو رعایت می کردند . این رفتار نشون میده که این مجمموعه رو یک مدیر مدبر اداره می کته . براتون ارزوی موفقیت رو دارم

 2. سلام
  ایا قیمته هایی که در بالا زدین قیمت های به روز هستند؟
  میشه بگین درب درجه یک و درجه دو و درجه سه تفاوتشون در چی هست؟ اگه درجه سه برداریم خیلی یعنی بی کیفیته؟
  خودتون کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟
  وزن هر کدوم از این درها ( دو گل سه گل و چهار گل) چقدر است؟
  اگه خیلی سنگین باشه باز و بسته کردنش سخت نمی شه برای من که خانوم هستم
  میخواهم راحت باز و بسته شود
  کدوم مدل رو خود شما پیشنهاد می کنین

  ممنون‌میشم منو که هیچ اطلاعاتی در مورد این دربها ندارم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر
  صاحبدل

 3. فياض بخش

  سلام
  عرض ادب و خسته نباشین خدمت شما
  ببخشید قیمت هایی که در بالا ذاستین قیمت های به روز می باشد ؟ یا قیمت ها تغییر کرده است ؟

  چطور می تونم از قیمتهای به روز محصولات شما با خبر شوم ؟ به چه شماره و یا ادرسی پیام بدم که جواب سوال بنده رو بدن ؟
  و اینکه از زمان سفارش تا زمان نصب چند روز زمان می برد؟ ایا برای خارج از تهران یعنی سهیلیه ی کرج هم نصب و بازدید و حمل رایگان انجام میشود و یا شمامل هزینه می شود ؟
  لطفا من رو در این باره راهنمایی بفرمایید
  با تشکر
  فیاض بخش

 4. سلام
  يك حياط خلوت در پشت خونه م دارم كه رو بهش دو تا پنجره و يك درب قرار داره كه ميخوام برام اون درب و پنجره ها رو اكارديوني كنيم كه امنيت رو برقرار كنبم
  سوالي كع دارم اينه براي پنجره ها هم امكان نصب طرح سه گل لوزي وجود داره ارتفاعسون حدودا ١.٥ هست و عرضشون ١.١ سانت مي باشد
  بهترين نوع اكارديوني كدومه
  براي بنده قيمت زياد اهميني ندارد
  بيشتر امنيت و طرح ان مورد نظرم مي باشد
  ممنون ميشم توضييحات تكميلي رو بفرماييد
  و اينكه ايا واقعا اكارديوني ايمني لازم رو دارد
  نمي تىمن با قيچي برشش بدن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا