حفاظ پنجره | لیست قیمت 12 اردیبهشت 1400

استفاده از حفاظ پنجره (window protector) با قیمت مناسب یکی از مقوله‌های بسیار ضروری در ساختمان‌سازی می‌باشد. اما این حفاظ‌ها چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع حفاظ پنجره می‌پردازیم. هم‌چنین به ضرورت استفاده از این تجهیزات پی خواهیم برد. انواع حفاظ‌های پنجره امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند. با شناخت کافی از این مدل‌ توجه به کیفیت و قیمت‌ آن ها قادر خواهید بود انتخابی مناسب داشته باشید. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت می پردازیم. همراه باشید.

حفاظ پنجره

لیست قیمت 9 اردیبهشت 1400

ردیفمدل کالاواحدقیمت (تومان)
1حفاظ پنجره مدرنمترمربع54
2حفاظ پنجره فرفورژهمترمربع66
3حفاظ پنجره CNCمترمربع75
4حفاظ پنجره لوکسمترمربع87

ضرورت استفاده از حفاظ پنجره مدرن

استفاده از حفاظ به دلایل مختلفی انجام می‌شود. این مسئله بستگی به محل استفاده حفاظ و نوع آن دارد. به عنوان مثال حفاظ پنجره گاهی برای افزایش امنیت و پیشگیری از ورود سارقین و … به خانه نصب می‌شود. البته گاهی ممکن است بعضی پنجره‌ها در طبقه‌های بالا دارای نرده باشند. در چنین شرایطی علاوه بر سدی برای پیشگیری از ورود دیگران، حفاظ در حفظ امنیت ساکنین خانه به ویژه کودکان خردسال نقش ایفا می‌کند.

استفاده از انواع حفاظهای پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌تر شود. حفاظ پنجره معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال استفاده از میلگردها و قوطی‌های آهنی در این محصولات باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود

نرده پنجره

انواع حفاظ پنجره

حفاظ‌ پنجره را می‌توان بر اساس معیارهای مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال با بررسی این تجهیزات بر اساس ماده‌ی اولیه مورد استفاده در ساخت آن‌ها می‌بینیم که این محصولات از مواد مختلفی ساخته می‌شوند.

بی‌شک فراوانی انواع مختلف این نوع حفاظ را مشاهده کرده‌اید. در برخی مواقع این حفاظ شامل برخی قوطی‌های فلزی‌ست که به موازات یکدیگر بر یک قاب نصب شده‌اند. اما امروزه این نوع حفاظ‌ها تنوع بالاتری داشته و از طراحی‌های جذابی برخورداند. این حفاظ‌ها با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی شده و ساختاری صلب و محکم دارند. یکی از نکات بسیار مهم در ساخت ، عدم ایجاد فضای خالی در لابه‌لای آن‌ها می‌باشد. نگهداری از حفاظ آهنی کار بسیار دشواری نیست. کافی‌ست از به کار رفتن ضد زنگ در رنگ‌آمیزی حفاظ مطمئن شوید.

در مورد نرده بالکن بیشتر بدانید

یکی از فلزاتی که این روزها به فراوانی از آن در ساخت حفاظ پنجره ، بالکن و حتی راه‌پله استفاده می‌شود، استیل است. این فلز ظاهری بسیار زیبا و براق دارد. استفاده ازحفاظ های استیل باعث ایجاد فضایی مدرن و زیبا می‌شود. البته باید توجه داشته که انتخاب محصول بستگی فراوانی به نوع معماری ساختمان دارد. به این ترتیب که باید توجه داشته باشید برای معماری کلاسیک و یا مدرن حفاظ پنجره مناسب و هماهنگ با دیگر اجزای ساختمان انتخاب کنید.

طرح های حفاظ پنجره مدرن

یکی از نقاط تمایز میان انواع حفاظ های پنجره طراحی آن‌ها می‌باشد. امروزه انواع این محصولات با طرح‌های مختلف کلاسیک، مدرن و … تولید می‌شوند. استفاده از تزئینات و اجزای مختلف و … از نقاط قوت این حفاظ ها می‌باشد. از طرفی برخی از حفاظ ها قابلیت باز و بسته شدن دارند. لذا می‌توان که آن‌ها را به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم کرد. به کارگیری انواع طرح‌ها نظیر نعل‌اسبی، بته جقه و … سبب ایجاد ظاهری زیبا در نرده پنجره می‌شود.

نرده تراس

نکات مهم در انتخاب نرده پنجره

در خصوص انتخاب حفاظ و نرده‌ ی پنجره باید به نکات مختلفی توجه کرد. گفتیم این‌که چه نوع حفاظی انتخاب می‌کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از این عوامل ابعاد پنجره می‌باشد. در ادامه قصد داریم به برخی از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه داشته باشید اشاره می‌کنیم.

استحکام حفاظ پنجره ، مسئله‌ای بسیار حیاتی

گفتیم که یکی از وظایف اصلی حفاظ پنجره ایجاد امنیت می‌باشد. لذا این محصول باید بتواند از ورود افراد به درون خانه جلوگیری کند. در چنین شرایطی نیاز است که محصول از نظر استحکام و تغییرناپذیری در سطح مطلوبی قرار داشته باشد. البته این استحکام تنها به ساختار حفاظ پنجره محدود نمی‌شود.

نصب حرفه‌ای و صحیح حفاظ پنجره

یکی از فاکتورهای بسیار مهم که در استحکام حفاظ نقش مهمی ایفا می‌کند، نصب صحیح می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید گاهی ممکن است افرادی به قصد ورود به خانه سعی در تخریب حفاظ داشته باشند. در چنین مواقعی حفاظ باید از استحکام کافی برخوردار بوده و به راحتی قابل جدا شدن از محل خود نباشد. برای نصب حفاظ حتماً از افراد متخصص بهره ببرید. این افراد با توجه به استانداردهای مهم در این زمینه، حفاظ را به بهترین و محکم‌ترین شکل نصب می‌کنند.

ویژگی‌ها و مزایای حفاظ پنجره

در بخش‌های قبل در خصوص انواع حفاظ‌های پنجره مطالبی را ارائه کردیم. دیدید که استفاده از این تجهیزات سبب افزایش ایمنی خانه و بالا رفتن امنیت می‌شود. این مسئله را شاید به‌تنهایی بتوان عاملی برای ضروری بودن استفاده از این حفاظ ها دانست. اما این محصولات علاوه بر استحکامشان که سبب ایجاد امنیت می‌شود، ویژگی‌های دیگری نیز دارند. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

زیبایی و تنوع در طراحی

انواع حفاظ های پنجره با توجه به طراحی و نوع ساخت‌شان تاثیر به‌سزایی در نمای بیرونی ساختمان دارند. با طراحی استاندارد و هوشمندانه این محصولات می‌توان از آن‌ها المان‌هایی با تاثیر فوق‌العاده بر معماری خانه ساخت. هماهنگی بین این نرده‌ها و نرده‌ی پله‌ها و همچنین حفاظ‌های روی دیوار می‌تواند یکی ترکیب زیبا پدید بیاورد.

نرده بالکن

محدوده‌ی قیمت حفاظ پنجره

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب حفاظ پنجره قیمت می‌باشد. پس بهتر است پیش از هر اقدامی در راستای انتخاب حفاظ ، محدوده‌ی بودجه‌ی مورد نظر خود را بررسی کنید. قیمت حفاظ پنجره و طبیعتاً قیمت حفاظ ، با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. یکی از این عوامل ماده‌ی اولیه مورد استفاده در ساخت نرده می‌باشد.

بی‌شک حفاظ های استیل و فرفورژه قیمت یکسانی ندارند. از طرفی ابعاد کار (پنجره) نیز بیان‌گر حجم مورد نیاز است. از طرفی در تعیین قیمت حفاظ پنجره ، ارتفاع تاثیر مستقیمی دارد. البته علاوه بر ابعاد و حجم مواد اولیه استفاده شده، طراحی نیز در افزایش یا کاهش قیمت موثر است. برخی از حفاظ های پنجره دارای طراحی‌هایی خاص و ظریف هستند. این نوع طراحی سبب افزایش قیمت می‌شود. چرا که طراحی و ساخت این نوع نسبت به انواع ساده‌ی آن زمان و انرژی بیشتری می‌برد.

سخن پایانی

برای انتخاب حفاظ پنجره ، بعد از محاسبات و تعیین بودجه‌ی مورد نظر، اقدام به انتخاب و سفارش و نصب حفاظ مورد نظر خود نمایید. حتماً به معماری ساختمان و همچنین آب و هوای منطقه‌ای که در آن قرار دارید نیز توجه کنید. برای کارایی بیشتر این نرده‌ها بهتر است از کیفیت نصب آن‌ها آسوده‌خاطر باشید.

سوالات متداول

چرا باید حفاظ پنجره بگیریم؟

خب دوتا از دلیل های مهم: اول اینکه تو طبقه های پایین نمی ذاره جناب دزد وارد خونه بشه، دوم اینکه اگه بچه کوچیک دارین، این حفاظ ها نمی ارن موقع شیطونی از پنجره بیفتن پایین.

بهترین حفاظ برای پنجره کدومه ؟

پرکاربردترین مدل ها مدرن و فرفورژه ن که امنیتی که ایجاد می می کنن باهم برابره.

این که می گن حفاظ پنجره برای امنیت مناسبه، درسته؟

صد در صد! از خوبیای استفاده از حفاظ پنجره جلوگیری از ورود سارقین و سقوط بچه ها و افراد سالمند و.. می شه گفت.

رنگ آمیزی حفاظ پنجره چطوریه؟

به صورت رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ می شه.

بازدید از مجموعه

 1. تماس با کارشناسان

  تماس جهت هماهنگی زمان بازدید با شماره 02128425196

 2. بازدید

  بازدید از مجموعه در سریعترین زمان

8 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ پنجره | لیست قیمت 12 اردیبهشت 1400»

 1. سلام سلامممم به همه ی عزیزان . امیدوارم خوب باشید
  بنده ویلایی دارم در منطقه ی عباس اباد شمال که در حال ساخت و ساز هستم و هنوز تموم نشده و نیاز دارم که برای پنجره هاش حفاظ پنچره بزنم . تو گوگل داشتم می گشتم که با سایت شما اشنا شدم .
  سوال اولم ابنه که ایا در عباس اباد کسی رو دارین که بیان پروژه رو ببینن و اندازه گیری های مارو انجام بدن ؟ و اینکه یه حفاظش که امنیت بالایی داشته باشه در غین حال زیبا هم باشه چی پیشنهاد میدید؟ مچکر میشم اپه منو راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای غلامی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
   برای این که از حفاظ های ما برای پروژه تون استفاده بفرمایید از دو روش می تونین وبت سفارش انجام دهید
   یکی از طریق نماینده ی ما در استان مازندران و روش دوم خرید مستقیم از کارخانه
   برای گرفتن شماره تلفن نماینده ی حفاظ لند و همچنین برای ثبت سفارش خودتون می تونین با شماره 02128425196
   تماس بگیرید
   حفاظ های پنجره ی ما به چهار دسته ی حفاظ مدرن
   فرفورژه و لوکس و سی ان سی تقسیم می شوند که شما نی تونین با توجه به بودجه و سلیقه تون از بین اونها انتخاب بفرمایید
   به لحلظ ایمنی همه امنیت مناسبی رو دارند
   ممنونم از همراهی شما بزرگوار
   موفق باشید

 2. شاه مراد

  ببخشید یه طرحی بالا گذاشتین که نوشتیم حفاظ ونجره ی نصب شده در حمام
  اون طرح مورد پسند ما واقع شد
  میخواستم ببینم حدودا متری چند تومان در میاد ؟
  و امکان نصبش در طبقه سوم وجود داره ؟
  ‌و نیاز به داربست هست یا میتونین از داخل خونه نصب رو انجام بدین
  فقط من نمیخام تا سقف ادامه پیدا کنه
  اندازه ی ۴۰ سانت میخام باسه که بچه نیوفته
  امکان احرای اون طرح در ارتفاع چهل سانت وجود داره ؟
  ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
  در اخر از مطالب و عکسهای خوب سایت شما تشکر می کنم
  روز خوش
  خدانگهدار

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای شاه مراد عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   برای اطلاع دقیق از قیمت ها لطفا عکس مورد نظر رو بردارید و برای همکارانم در بخش فروش تلگرام و یا واتس اد بفرمایید تا قیمت دقیق اون طرح به شما داده بشه
   برای این کار ابتدا با شماره ی 02128425196 تماس بگیرید تا همکارانم شما رو راهنمایی کنند
   کارشناس ما باید در مرحله ی اول خدمتتون برسن و اندازه گیری دقیق انجام دهند تا ببینن طرح انتخابی شما امکان اجرا در ارتفاع چهل سانت را دارد یا خیر
   معمولا این کار امکان پذیر می باشد
   برای هماهنگی وقت بازدید هم با شماره ای که در بالا ذکر شد تماس حاصل بفرمایید
   ممنون از همراهی شما
   موفق باشید

 3. سلام
  براي پنجره ي خونه م كه در قسمت پديرايي قرار گرفته و در طلقه همكف هستيم براي حفظ امنين نياز به يك حفاظ پنجره داريم
  كه جلوي نور رو نگيره و ثابت هم نباسه و بسه باز و بسته ش كرد
  شما مي تونيد حفاظ هايي كه به عنوان حفاظ پنجره در سايت خود گذاشتين رو لولا بزنين كه حالت متحرك داشته باسه و يك قفل كه ما بتونيم از داخل منزل قفلشىن كنيم و هر مرقع عم بخواهيم ان را باز و بسته كنيم
  و امكان اينكه حفاظ ها از داخل منزل نصب شود هست ؟
  بين درب اكارديوني و حفاظ پنجره خودتون كدوم رو پيشنهاد مي كنين؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای صحتی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
   برای پنجره ها تون هم می تونین از حفاظ های پنجره ی ما استفاده کنین و هم می تپنین از حفاظ های اکاردیونی استفاده بفرمایید
   حفاظ های پنجره مون قابلیت متحرک بودن رو دارند و شما طبق سلیقه تون می تونین بین اون ها انتخاب بفرمایید
   برای این که ببینیم قابلیت نصب حفاظ از داخل ساختمان هست یا خیر باید از پروژه ی شما بازدید بشه بازدید برای تهران و مرج به صورت کاملا رایگان انجام می شه
   شما می تونین برای هماهنگی وقت بازدید با شماره تلفن 02128425196 تماس بگیرید و ادرس خودتون رو بدید تا همکارانم برای اندازه گیری خدمتتن برسن
   موفق باشید
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام و عرض ادب خدمت شما . ممنون بابت مطالب خوب و مفیدی که در اختیارمون گذاشتین . ببخشید قیمتهای به روز رو از کجا میتونم استعلام بگیرم ؟ برای دریافت قیمت به روز محصولات روی دیوار باید با چه شماره ای تماس بگیرم و یا در کجا پیام بدم ؟و اینکه علت اختلاف قیمت بین شرکتها چیه؟ ممنون میشم در مورد این موارد توضییح بدین و اینکه اگر ما سفارشمونو ثبت کنیم برای اماده سازی و نصب چقدر نیاز مند زمان هستم ؟ تصب چقدر طول می کشه؟
  لازم به ذکره بگم ما برای حیاط پشتیمون حفاظ میخواهیم. و دسترسی بهش یه مقدار سخته . ایا هزینه ی اضافی باید پرداخت کینم؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای قائمی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه گ
   قیمتهای به روز را می توانید با شماره ی 02128425196 تماس بگیرید و کارشناسان از طریق تلگرام و واتساپ براتون ارسال می کنند علت اختلاف قیمت شرکت را به عوامل مختلفی همچون ساخت ،نوع مصالح نوع رنگ نوع جوش و غیره بستگی دارد که هرچی آنها مرغوب تر باشه حفاظ قیمت بالاتری پیدا میکنه و حدودا ٣٠ روز کاری زمان ببره و به دست شما برسه و نصب آن هم یک روز انجام میشه حتما باید کارشناس فنی بیان از پروژه بازدید کنند تا ببینم به چه صورت هستش که براتون پیش فاکتور ارسال میشه و صفر تا صد هزینه ی آن در پیش فاکتور لحاظ شده که طبق آن می‌توانید تصمیم بگیرید در رابطه با خرید
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا