حفاظ روی دیوار سفید
فاظ روی دیوار سفید

حفاظ‌ ها وسیله‌هایی هستند که در شکل‌های مختلف و جنس آلیاژ گوناگون بر روی دیوارهای منازل مسکونی وبخصوص ویلایی، کارگاهی، انباری، تولیدی و دیگر جاهایی که نیاز به محافظت از لوازم و … آنجا وجود دارد استفاده میشود.
اقدامات حفاظتی مانند نصب حفاظ بر روی دیوار که برای ورود سارقین بخاطر سرقت به این محل‌ها استفاده میشود خالی از لطف در حق خود و اموال خود نیست.
حفاظ‌ های به کار رفته برای حفاظت از بخش‌های مختلف ساختمان و … حفاظ پنجره، درب آکاردئونی و حفاظ روی دیوار میتوان اشاره کرد.

دیوارها راه ورود بسیار خوبی برای ورود به درون حیاط و یا منزل هستند و اگر از اقدامات پیشگیرانه مانند نصب حفاظ بر روی دیوار (Wall protection) غافل شوید به سارقین یک بهانه خوبی برای ورود به منزل خود را داده‌اید.
برای بالا بردن امنیت خانه بخصوص برای خانه‌های ویلایی و آپارتمانی که حیاط داشته یا در مناطق خلوت و دور از شهر هستند علاوه بر قرار دادن حفاظهای آهنی بر روی درب‌های ورودی و یا استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر نیاز است تا روی دیوارها نیز حفاظی نصب شود تا از ورود بیگانگان به درون حیاط و خانه جلوگیری کند.

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ‎‌ در انواع و کیفیت‌های متنوع ساخته میشوند و دو عامل مهم در انتخاب و تهیه حفاظ‌ها برای دیوار و قسمت‌های دیگر کیفیت و زیبایی آن متناسب با محل قرارگیری آن است.
برای مثال در انتخاب حفاظ روی دیوار منزل مسکونی خود استفاده از نرده مناسب و ظاهر آن برای نداشتن احساس بد و زندان گونه اهمیت زیادی دارد باید به یاد داشته باشیم جنس و استحکام نرده در مقابل شرایط آب و هوایی و رطوبت همچنین محفاظت صحیح، زود خراب نشدن و به سادگی بریده نشدن از مهم‌ترین اصول است.

حفاظت از منزل خود را به ما بسپارید و این اطمینان را داشته باشید که با انتخاب درست و اقدام به موقع میتوانید دست سارقین احتمالی را از ورود به خانه خود کوتاه کنید.

حفاظ روی دیوار سیاه
حفاظ روی دیوار سیاه

انواع حفاظ‌ ها در جنس و شکل های گوناگون به شرح زیر است:

  • حفاظ شاخ گوزنیاگر به دنبال مانعی زیبا و در عین حال مستحکم میگردید پیشنهاد ما به شما حفاظ شاخ گوزنی است که ضریب ایمنی بالایی داشته و جلوه‌ای خاص و منحصر به فردی را مانند شاخ‌های گوزن درهم تنیده شده به دیوار منزل مسکونی شما میبخشد. همچنین در برابر رطوبت و دمای محیط مقاوم بوده و جهت خمیده بودن شاخ‌ها به هر جهت امکان ورود از لابه‌لا یا روی آن را غیرممکن میکند.
  • لیلیوم: حفاظی که میخواهیم به شما معرفی کنیم به مراتب مستحکم‌تر، زیباتر و مقاوم‌تر از شاخ گوزنی است. داشتن ضریب ایمنی بالاتر و شیک بودنش برای هرچه لوکس‌تر کردن و بخشیدن ظاهری زیبا به دکراسیون محیط از محبوب بودن این حفاظ است. نام این محصول بخاطر شباهت زیاد آن به گل لیلیوم است و به خاطر قرار گرفتن گل‌ها به صورت نامنظم احتمال ورود افراد بیگانه را به داخل محوطه حیاط و خانه خیلی کم میکند.
  • نیزار: شباهت این نرده‌ها به یک نیزار و استحکام بالایی که دارد همچنین نقاط جوش داده شده در قسمت بالایی شاخه‌های قرار گرفته باعث هرچه محکم‌تر شدن این محصول شده است.
  • بوته‌ای: این محصول مانند یک بوته داری خار بزرگ و کوچک در سر شاخه‌هایش میباشد. به علت کوتاه و بلند بودن نیره‌های خار مانند با تراکم بالای این حفاظ، ورود از آن را غیرممکن کرده است. همچنین به علت داشتن ظاهری چشم نواز و محکم بودن برای منازل مسکونی توصیه میشود.
  • سر نیزه‌ای: این حفاظ از قدیمی ترین انواع نرده روی دیوار است. نمونه هایی از سرنیزه ای را می توانید هنوز هم روی دیوارها ببینید. نحوه طراحی این محصول به شکل سنتی تنها برای کاربرد و نقش امنیتی آن در نظر گرفته شده و چندان روی جنبه های زیبایی و شکل ظاهری کار نشده است. سر نیزه ای از یک میله نوک تیز عمودی تشکیل شده که باعث می شود ارتفاع دیوار بلندتر شود و عبور از آن دشوارتر باشد. در انتهای هر میله یک سر نیزه کار شده تا مانع عبور سارقین شود. این روزها نمونه های مدرن تر حفاظ های سر نیزه ای تولید شده که هم به لحاظ امنیتی و هم زیبایی در رده پایین تری از محصولات قبلی قرار گرفته است. با توجه به تولید نرده های مدرن این طرح، مناسب ساختمان های لوکس نیست و در کارگاه ها نصب می شود.
حفاظ روی دیوار لیلیوم
حفاظ روی دیوار لیلیوم

قیمت ساخت نرده حفاظ

قیمت دقیق نرده حفاظ بعد از بازدید محل و اندازه گیری دیوار اطلاع رسانی می شود. نوع ، تراکم نرده ها، ارتفاع و همچنین عرض محصول روی قیمت ها تاثیرگذار است.

هزینه های یراق آلات و اتصالات اضافی نظیر نصب نورگیر و… به صورت جداگانه محاسبه می شود.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

حفاظ روی دیوار و انتخاب بهترین نرده دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند.

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده و باید گفته شود که بهترین حفاظ به تراکم آن و ضخامت بکار رفته و نوع رنگ ،نوع جوشکاری و شکل آن وابسته است.

حفاظ نیزه ای
حفاظ نیزه ای

ایمن ترین نرده دیوار کدام است ؟

دو معیار اصلی در انتخاب بهترین نرده روی دیوار ایمنی و زیبایی آن است. این حفاظها همیشه در معرض دید عموم است و همه بینندگان در اولین مواجهه با خانه خود ، آنها را مشاهده می کنند.

از این نظر ، زیبایی عامل اساسی در آن است. امنیت دلیل اصلی ساخت این محصولات است و محافظ آهنی بدون امنیت هیچ گونه کاربردی برای شما نخواهد داشت. برای مشاوره با شماره 09127800603 تماس حاصل فرمایید .

کدام حفاظ آهنی دیوار امنیت بیشتری دارد ؟

برای انتخاب حفاظ مناسب با امنیت بالا روی دیوار حیاط و باغ ویلا به این نکات توجه نمایید : دوام و پایداری نرده‌ها ، فاصله بین حفاظ‌ها ، پوشش کامل دیوار ، ضد زنگ بودن نرده‌ها با رنگ کوره ای ، حفظ زیبایی ظاهری ، تیز یا شاخه‌ای بودن نوک حفاظ‌ها.

حفاظ
حفاظ

محکم ترین و مدرن ترین حفاظ دیوار حیاط و باغ ویلا به چه شکل است ؟

امروزه طرح های بسیاری زیادی به عنوان حفاظ دیوار به بازار آمده که حفاظ سرنیزه ای به دلیل استفاده از چهار پهلو و کلاف پروفیل از نرده حفاظ های محکم و با استحکام دیوار میباشد .

نتیجه گیری: هر چقدر برای امنیت هزینه کنیم، باز هم کم کرده ایم. ضرب المثل کار از محکم کاری عیب نمی کند نشانگر باوری است که پیشینیان نیز در این باره داشته‌اند.

بارها پیش آمده است که یک میله بیشتر و یا یک قفل بیشتر مانع از بروز صدماتی بسیار بزرگ و غیر قابل جبران شده است. البته دراین صاحب مال در این مواقع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وجود تکنولوژی‌های جدید چون حسگرهای حرکتی و نصب دوربین مداربسته اگرچه میزان حفاظت محیط را تا حدی تامین می‌کنند، اما در صورت قطع برق و تمام شدن شارژ آن‌ها و درنهایت ایجاد خسارت هیچ کاربردی نخواهند داشت.

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است.

نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد چرا که شما هم میهنان عزیزلایق بهترین‌ها هستید.

سوالات متداول

مزایای خرید حفاظ روی دیوار حفاظ لند چیست ؟

قیمت مناسب، کیفیت بالای محصول، بازدید و مشاوره رایگان، نصب سریع از مزایای حفاظ لند می باشد.

نحوه محاسبه قیمت حفاظ روی دیوار به چه صورت است ؟

قیمت حفاظ روی دیوار به عواملی همچون ضخامت میلگرد در نرده های حفاظ ، ارتفاع و تراکم حفاظ، نوع جوشکاری و نوع رنگ مورد استفاده در حفاظ بستگی دارد.

چگونه می توان لیست قیمت حفاظ روی دیوار را دریافت کرد ؟

از طریق تماس یا ارسال پیام در تلگرام و واتس اپ به مشاوران فروش، لیست آخرین قیمت حفاظ روی دیوار را دریافت کنید.

بهترین حفاظ روی دیوار دارای چه استانداردهایی است؟

بهترین حفاظ روی دیوار دارای ارتفاع 120 با تراکم 25 ردیف، میلگرد شماره 10 و رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

2 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ روی دیوار و تاثیر آن در امنیت خانه»

  1. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی – خبراین

  2. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی - پاساردز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا