حفاظ روی دیوار یا نرده روی دیوار چیست؟

حفاظ‌ های روی دیوار یا نرده روی دیوار وسیله‌هایی هستند که در شکل‌های مختلف و جنس آلیاژ گوناگون بر روی دیوارهای منازل مسکونی، بخصوص ویلایی، کارگاهی، انباری، تولیدی و دیگر جاهایی که نیاز به محافظت از لوازم و … دارند استفاده میشوند.

حفاظ روی دیوار ارزان
حفاظ روی دیوار سفید


اقدامات امنیتی مانند نصب حفاظ روی دیوار که برای ورود سارقین بخاطر سرقت به این محل‌ها استفاده میشود خالی از لطف در حق خود و اموال خود نیست.

دیوارها راه ورود بسیار خوبی برای ورود به درون حیاط و یا منزل هستند و اگر از اقدامات پیشگیرانه مانند نصب نرده بر روی دیوار (Wall protection) غافل شوید به سارقین یک بهانه خوبی برای ورود به منزل خود را داده‌اید.

لیست قیمت حفاظ روی دیوار ارتفاع 120 سانتی‌ آذر 1400

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (تومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (تومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف662783
2حفاظ آبشاری14 ردیف8361.000
3حفاظ لیلیومسه گل1.1681.265
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه699729
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه730889
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه890995

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ساخت نرده روی دیوار

نرده های روی دیوار همانطور که در بخش های قبلی گفتی دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک از این انواع بسته به نوع متریالی که در ساخت آنها به کار برده شده، قطر آهن استفاده شده و همچنین مدل و طراحی خاصی که دارد با سایر انواع می تواند قیمت کاملا متفاوتی داشته باشد.

قیمت دقیق نرده روی دیوار بعد از بازدید محل و اندازه گیری دیوار اطلاع رسانی می شود. نوع ، تراکم نرده ها، ارتفاع و همچنین عرض محصول روی قیمت ها تاثیر گذار است. هزینه های یراق آلات و اتصالات اضافی نظیر نصب نورگیر و… به صورت جداگانه محاسبه می شود.

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ‎‌ در انواع و کیفیت‌های متنوعی ساخته میشوند و دو عامل مهم در انتخاب و خرید نرده ها برای دیوار و قسمت‌ های دیگر کیفیت و زیبایی آن متناسب با محل قرارگیری آن است.
برای مثال در انتخاب حفاظ روی دیوار منزل مسکونی خود استفاده از نرده مناسب و ظاهر آن برای نداشتن احساس بد و زندان گونه اهمیت زیادی دارد باید به یاد داشته باشیم جنس و استحکام نرده در مقابل شرایط آب و هوایی و رطوبت همچنین محفاظت صحیح، زود خراب نشدن و به سادگی بریده نشدن از مهم‌ترین اصول است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران
حفاظ روی دیوار سیاه

1. حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال مانعی زیبا و در عین حال مستحکم میگردید پیشنهاد ما به شما حفاظ شاخ گوزنی است که ضریب ایمنی بالایی داشته و جلوه‌ای خاص و منحصر به فردی را مانند شاخ‌های گوزن درهم تنیده شده به دیوار منزل مسکونی شما میبخشد. همچنین در برابر رطوبت و دمای محیط مقاوم بوده و جهت خمیده بودن شاخ‌ها به هر جهت امکان ورود از لابه‌لا یا روی آن را غیرممکن میکند.

2. نرده روی دیوار لیلیوم

نرده ای که میخواهیم به شما معرفی کنیم به مراتب مستحکم‌تر، زیباتر و مقاوم‌تر از شاخ گوزنی است. داشتن ضریب ایمنی بالاتر و شیک بودنش برای هرچه لوکس‌تر کردن و بخشیدن ظاهری زیبا به دکراسیون محیط از محبوب بودن این نرده است. نام این محصول بخاطر شباهت زیاد آن به گل لیلیوم است و به خاطر قرار گرفتن گل‌ها به صورت نامنظم احتمال ورود افراد بیگانه را به داخل محوطه حیاط و خانه خیلی کم میکند.

3. محفاظ روی دیوار نیزار

شباهت این حفاظ ها به یک نیزار و استحکام بالایی که دارد همچنین نقاط جوش داده شده در قسمت بالایی شاخه‌های قرار گرفته باعث هرچه محکم‌تر شدن این محصول شده است. قطعا نفاط جوش داده شدن برای هر نوع نرده ای از جمله درب آکاردئونی که وظیفه امنیت منازل و شرکت ها را دارد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

حفاظ لیلیومی
حفاظ روی دیوار لیلیوم

4. نرده آهنی بوته ای

این محصول مانند یک بوته دارای خار بزرگ و کوچک در سر شاخه‌ هایش میباشد. به علت کوتاه و بلند بودن نیره‌ های خار مانند با تراکم بالای این نرده، ورود از آن را غیرممکن کرده است. همچنین به علت داشتن ظاهری چشم نواز و محکم بودن برای منازل مسکونی توصیه میشود. اگر دقت کرده باشید برخی نرده راه پله ها از نظر ظاهری تا حد زیادی از همین نرده ها الگو برداری کرده اند.

5. نرده روی دیوار سر نیزه ای

این نرده از قدیمی ترین انواع نرده روی دیوار است. نمونه هایی از سرنیزه ای را می توانید هنوز هم روی دیوارها ببینید. نحوه طراحی این محصول به شکل سنتی تنها برای کاربرد و نقش امنیتی آن در نظر گرفته شده و چندان روی جنبه های زیبایی و شکل ظاهری کار نشده است. سر نیزه ای از یک میله نوک تیز عمودی تشکیل شده که باعث می شود ارتفاع دیوار بلندتر شود و عبور از آن دشوارتر باشد.

در انتهای هر میله یک سر نیزه کار شده تا مانع عبور سارقین شود. این روزها نمونه های مدرن تر نرده های روی دیوار سر نیزه ای تولید شده که هم به لحاظ امنیتی و هم زیبایی در رده پایین تری از محصولات قبلی قرار گرفته است. با توجه به تولید نرده های مدرن این طرح، مناسب ساختمان های لوکس نیست و در کارگاه ها نصب می شود.

لیست قیمت محفاظ بالای دیوار ارتفاع 100 سانتی‌ آذر 1400

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (تومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (تومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف589695
2حفاظ آبشاری14 ردیف743882
3حفاظ لیلیومسه گل9981.076
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه800900
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه9001000
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه10001100

بهترین نرده روی دیوار کدام است؟

نزده روی دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند.

حفاظ نیزه ای
حفاظ نیزه ای

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده های دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده و باید گفته شود که بهترین نرده به تراکم آن و ضخامت بکار رفته و نوع رنگ ،نوع جوشکاری و شکل آن وابسته است. اگر این نرده ها از نظر ظاهری و رنگ بندی با نرده بالکن و در صورت امکان حفاظ پنجره هماهنگ باشد، از نظر ظاهری جلوه دو جندانی به منزل میکونی یا باغ ویلا خواهد داد.

لیست قیمت نرده روی دیوار ارتفاع 80 سانتی‌ آذر 1400

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (تومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (تومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف475550
2حفاظ آبشاری14 ردیف588689
3حفاظ لیلیومسه گل827889
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه532564
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه670718
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه780871

نصب حفاظ روی دیوار

برای نصب انواع حفاظ روی دیوار ابتدا با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید مشاوره بگیرید و پس از انتخاب حفاظ کارشناسان ما در اسرع وقت برای نصب نرده روی دیوار شما در محل شما حاضر خواهند شد . برای نصب حفاظ روی دیوار حتما توجه داشته باشید از افراد زبده و کاردرست مشاوره بگیرید صنایع فلزی حفاظ لند با بیش از 3 دهه سابقه در عرصه تولید حفاظ های روی دیوار با پرورش و بکارگیری بهترین نصا بها و کارشناسان فنی هکواره بر این بوده که در نصب حفاظ روی دیوار بهترین ارزانترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد تا در مرحله نصب حفاظ خوود از بابت کیفیت خیال راحت باشید.

ایمن ترین نرده روی دیوار کدام است؟

دو معیار اصلی در انتخاب بهترین نرده روی دیوار ایمنی و زیبایی آن است. این نرده ها همیشه در معرض دید عموم است و همه بینندگان در اولین مواجهه با خانه خود ، آنها را مشاهده می کنند. از این نظر ، زیبایی عامل اساسی در آن است. امنیت دلیل اصلی ساخت این محصولات است و محافظ آهنی بدون امنیت هیچ گونه کاربردی برای شما نخواهد داشت. برای مشاوره با شماره 09107500478 تماس حاصل فرمایید .

برای بالا بردن امنیت خانه بخصوص برای خانه‌های ویلایی و آپارتمانی که حیاط داشته یا در مناطق خلوت و دور از شهر هستند علاوه بر قرار دادن نرده های آهنی بر روی درب‌های ورودی و یا استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر نیاز است تا روی دیوارها نیز نرده ای نصب شود تا از ورود بیگانگان به درون حیاط و خانه جلوگیری کند.

برای انتخاب نرده روی دیوار مناسب با امنیت بالا روی دیوار حیاط و باغ ویلا به این نکات توجه نمایید : دوام و پایداری نرده‌ها ، فاصله بین نرده، پوشش کامل دیوار ، ضد زنگ بودن نرده‌ها با رنگ کوره ای ، حفظ زیبایی ظاهری ، تیز یا شاخه‌ای بودن نوک نر‌ده ها.

بهترین حفاظ باغ ویلا و حیاط کدام گزینه است؟

امروزه طرح های بسیاری زیادی به عنوان حفاظ به بازار آمده که نرده روی دیوار سرنیزه ای به دلیل استفاده از چهار پهلو و کلاف پروفیل از نرده های محکم و با استحکام دیوار میباشد. ارتفاع این نرده ها باید به گونه ای باشد که تا حد امکان حیوانات هم نتوانند از آن عبور کرده و وارد حیاط و باغ شوند. از طرفی فاصله عرضی شاخه های این نرده باید به هم نزدیک باشد تا فردی امکان عبور از بین میله های آن را نداشته باشد.

برای باغ ها و باغ ویلا ها علاوه بر مرده های روی دیوار، حفاظی که بر بالای درب فلزی ورودی نیز گذاشته می شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

تصویری که می بینید یکی از رابج ترین و مطمعن ترین انواع نرده روی دیوار معروف به حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی
نرده روی دیوار شاخ گوزنی

ارزش خرید نرده روی دیوار

اگر بخواهیم ارزش خرید انواع نرده روی دیوار را بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که در صورت جدی نگرفتن نصب نرده می توانیم متوجه ضررهای فراوانی بدلیل کمبود امنیت محل مورد نظر بشویم ! به طور مثال ویلای شما در صورت نداشتن نرده های مناسب طعمه سارقین می شود و ضرر از دست دادن اموال شما خیلی بیشتر از هزینه هایی می شود که شما می توانستید با ساخت نرده مناسب از این ضررها جلوگیری کنید پس برای پیشگیری از وقوع اینچنین حوادث ناگواری با نصب نرده مناسب در محل مورد نظر می توانیم جلوی ضررهای ناخواسته را بگیریم!

مراحل سفارش انواع حفاظ روی دیوار

برای سفارش انواع حفاظ روی دیوار در اولین فرصت با کارشناسان مجموعه حفاظ لند تماس گرفته تا کارشناسان فروش ما با مشاوره رایگان بهترین و مناسب ترین حفاظ را برای مکان مرود نظر شما انتخاب کرده و در صورت نیاز کارشناسان فنی ما در محل شما حاظر شده و توصیه های مناسب را برای انتخاب بهترین نرده با شما در میان خواهند گذاشت .

در مرحله بعد پس از انتخاب بهترین حفاظ هزینه تمام شده محصول شما پیش فاکتور شده و شما پس از پرداخت بیعانه می توانید منتظر ساخت نرده خود در اسرع وقت باشید . پس از ساخت نرده مورد نظر شما در طی 7 الی 10 روز نرده بهمراه نیرو های فنی برای شما ارسال شده و آماده نصب می شود . مدت زمان ارسال نرده برای شهر تهران و شهرهای اطراف کمتر از 24 ساعت می باشد و نصب شما در همان روز صورت می پذیرد !

حفاظ درب شاخ گوزنی

حفاظ درب شاخ گوزنی در مجموع گزینه مناسبی برای تامین امنیت دیوار یا درب محل کار یا زندگی شما می باشد. هر چقدر برای امنیت هزینه کنیم، باز هم کم کرده ایم. ضرب المثل کار از محکم کاری عیب نمی کند نشانگر باوری است که پیشینیان نیز در این باره داشته‌اند. بارها پیش آمده است که یک میله بیشتر و یا یک قفل بیشتر مانع از بروز صدماتی بسیار بزرگ و غیر قابل جبران شده است. البته دراین صاحب مال در این مواقع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وجود تکنولوژی‌ های جدید چون حسگرهای حرکتی و نصب دوربین مداربسته اگرچه میزان حفاظت محیط را تا حدی تامین می‌کنند، اما در صورت قطع برق و تمام شدن شارژ آن‌ها و درنهایت ایجاد خسارت هیچ کاربردی نخواهند داشت.

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول حفاظ درب شاخ گوزنی همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است.نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده از اهداف اصلی ما میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد چرا که شما هم میهنان عزیزلایق بهترین‌ها هستید.

سوالات متداول

مزایای خرید نرده روی دیوار حفاظ لند چیست ؟

قیمت مناسب، کیفیت بالای محصول، بازدید و مشاوره رایگان، نصب سریع از مزایای حفاظ لند می باشد.

نحوه محاسبه قیمت حفاظ روی دیوار به چه صورت است ؟

قیمت حفاظ روی دیوار به عواملی همچون ضخامت میلگرد در نرده های حفاظ ، ارتفاع و تراکم نرده، نوع جوشکاری و نوع رنگ مورد استفاده در حفاظ بستگی دارد.

چگونه می توان لیست قیمت نرده روی دیوار را دریافت کرد ؟

از طریق تماس یا ارسال پیام در تلگرام و واتس اپ به مشاوران فروش، لیست آخرین قیمت نرده روی دیوار را دریافت کنید.

بهترین حفاظ روی دیوار دارای چه استانداردهایی است؟

بهترین حفاظ روی دیوار دارای ارتفاع 120 با تراکم 25 ردیف، میلگرد شماره 10 و رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

15 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ روی دیوار | لیست قیمت نرده روی دیوار آذر 1400»

 1. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی – خبراین

 2. بازتاب: راهنمای خرید نرده، حفاظ و درب فلزی - پاساردز

 3. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ویلایی دارم در منطقه ی طالقان که برای دیوارهای ان به دنبال حفاظ می گشتم که با سایت شما اشنا شدم و دیدم تنوع کارهاتون بسیار بالا می باشد
  از طرح لیلیوم شما بسیار خوشم اومد و می خواهم سفارش بدهم و چون رنگ درب ما سیاه است می خواهم حفاظ به رنگ سیاه با گل های طلایی باشه
  برای اینکه لیست قیمت رو دریافت کنم با کجا باید تماس بگیرم که برام لیست قیمت رو بفرستین
  و چقدر زمان می بره تا حفاظ ها به دست ما برسه
  متراژ حدودی ما اونطور که خودم گرفتم شصت و هفت متر می باشد
  برای طالقان هم خودتون زحمت نصبش رو می کشید ؟
  ممنون می شم پاسخ بدهید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای هاشمی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای تهران و کرج همچنین برای طالقان بازدید به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود که میتونید از این خدمات استفاده کنید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق و محبت کنید که کارشناسان در زودترین زمان خدمتتون برسن و اندازه های شما را برداشت کند و همچنین شرایط پروژه را از نزدیک ببینند و شما را راهنمایی کند
   طرح لیلیوم ما یکی از طرح‌های بسیار ایمن و زیبای می باشد که در ارتفاع های ۷۰ تا ۱۲۰ تولید می‌شود با تراکم سه گل و شما می توانید بین رنگ های سفید مشکی قهوه ای و مسی با گل های طلایی می توانید انتخاب داشته باشید برای دریافت لیست قیمت و همچنین کاتالوگ محصولات با شماره ای که گفتم تماس بگیرید و شماره تلگرام و واتساپ خودتون رو به همکارم بدهید تا براتون ارسال کنن
   برای طالقان هم خودمون نصب انجام میدیم و گروه نصاب خدمتتون میرسن برای نصب امیدوارم که تونسته باشم راهنماییتون کنم روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 4. شیخ الاسلامی

  سلام علیکم و رحمت الله
  امیدوارم در زیر سایه ی خداوند متعال روزگار خوشی رو سپری کنین
  بنده حدودا شش متر حفاظ شاخ گوزنی نیاز دارم که قراره حلوی دیوار منزلمان نصب کنم
  با توجه به این‌که خودم جوش کار هستم می خواهم حفاظ رو از شرکت شما خریداری کنم و نصب ان را خودم انجام دهم
  ایا امکانش هست که نصب از طرف شما صورت نگیرد
  هزینه ی هر متر از حفاظ های شاخ کوزنی چند تومان است
  چقدر طول می کشد شش متر حفاظ اماده و به دست ما برسد
  من ساکن اسلام شهر هستم
  ایا نمایندگی در اسلام شهر هم دارید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای شیخ‌الاسلامی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   بازدیدها برای تهران و اطراف تهران به صورت کاملا رایگان انجام میشه که شما میتونید از این خدمات استفاده کنید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق تون رو محبت کنید که کارشناسان بیان و اندازه‌گیری را برای شما انجام بدهد امکان اینکه نصب توسط شرکت صورت نگیرد امکان پذیر است و شما می توانید فقط حفاظ ها را از ما خریداری کنید و بقیه کارها را خودتان انجام بدهید
   هزینه هر متر حفاظ با توجه به ارتفاع و تراکم آن ها متفاوت هستش که میتونید برای اطلاع از قیمت ها و دریافت لیست قیمت با شماره که در بالا گفتم تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما از طریق تلگرام و واتساپ براتون ارسال کنم ۷ روز کاری زمان میبره تا آماده بشه و به دست شما برسد
   روز خوبی داشته باشید

 5. سلام
  دور تا دور خونه ی ما یه سری حفاظ از این مدل قدیمی ها که میله ای هستند نصب شده و ارتفاعشون حدودا صد سانی متر است ولی متاسفانه امنیت زیادی ندارند
  می خواستم بدونم ایا امکانش هست این حفاظ ها رو از ما بر دارید و به جاش حفاظ ساخ گوزنی برامون بزنین
  و اینکه بخوایم ارتفاع همین حفاظ رو بیشتر کنیم باید چی کار کنیم
  بهترین راه کاری که می تونین به ما ارايه بدین چیه ؟
  رنگ این خفاظ ها رفته و خیلی جاهاش زنگ زده

  چه رنگی باید استفاده کنیم که حفاظ زنگ نزنه
  ممنونم

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای قیداری عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   می توانید برای افزایش امنیت دیوار هاتون روی حفاظ های فعلی تون از حفاظ شاخ گوزنی و یا بوته ای و یا آبشاری استفاده کنید که اندازه ی ۷۰ سانت ارتفاع ۱۲ سانت سفارش بدین و بیان روی همون حفاظ های قدیمی شما نصب کنند تا امنیت آن قسمت برقرار بشه همچنین میتونید کلا حفاظ های کنونی تون رو بردارید و از حفاظ های شاخ گوزنی و یا حفاظ بوته ای و سایر حفاظ های تولیدی ما استفاده کنید که با توجه به بودجه تان می توانید بین آنها انتخاب فرمایید
   کارشناسان باید بیان از آن بازدید کنند تا ببیند امکان نصب حفاظ به روی این حفاظ ها وجود داره یا خیر
   برای این کار با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق و محبت کنید که کارشناسان بیان و براتون بازدید و انجام بدن بازدید به صورت کاملاً رایگان انجام میشه
   ما از رنگ کوره ای الکترواستاتیک در کارهامون استفاده می کنیم که مقاومت بسیار بالایی دارد و تا چند سال زنگ نمیزند امیدوارم تونسته باشم شما را راهنمایی کنند روز خوبی داشته باشید خودنگهدار

 6. سلام
  ببخشيد تفاوت بين حفاظ شاخ گوزني و حفاظ بوته اي در چي هست ؟ ايا جفتشون يكي هستن با اسم هاي متفاوت ؟
  من در اينترنت سرچ مي كنم تفاوت اون ها رو متوجه نمي شم
  ممنون مي شم اگه توضييح مختصري در اين رابطه به بنده بديد و بگوييد كدام يك امنيت بالاتري نسبت به ديگري دارد
  به نظر شما كدوم مدل رو استفاده كنيم بهتره و ارتفاع مناسب چه ارتفاعي مي باشد ؟

  سوال بعديه بنده دو مورد تراكم اين حفاظ ها است
  چه تراكمي براي منطقه ي مسكوني مناسب مي باشد
  ممنون مي شوم در مورد اين مبحث توضييح دهيد

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای شجاعی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بسیار از لحاظ ظاهری شبیه به هم هستند و تنها تفاوتشون در تراکم عرضی می باشند و تراکم عرضی حفاظ بوته ای بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی هستش که باعث میشه حفاظ شلوغ تر باشه و امنیت بیشتری داشته باشه البته در بسیاری از جاها حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای را یکی می‌دانند و تفاوتی بین آنها قائل نیستند تراکم در دو متر شمرده میشه که هرچی عدد بیشتر باشه حفاظ از امنیت بیشتری برخوردار هست و تراکم ۱۲ و یا تراکم ۱۲ بالا برای محیط های مسکونی مناسب هستش که شما می توانید انتخاب فرمایید همچنین ارتفاع ۷۰ سانت تا ارتفاع ۱۲۰ سانت ارتفاع های استاندارد هست که برای منازل مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02128425196 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما بتوانند شما را راهنمایی کنند و مشاوره بهتون بدت
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 7. سلام
  اميدوارم خوب باشيد
  من به مقداري حفاظ ديوار و يكي دوتا درب اكارديوني مي خوام
  براي اين كه همكارانتون براي اندازه گيري بيان بايد با چه شماره اي تماس بگيرم و ايا امكان داره كه تو همين هفته همكاراتون بيان تا ما زودتر كار رو جمع كنيم ؟
  چقدر از زمان اندازه گيري و تحويل زمان مي بره كه بيان نصب رو برامون انجام بدن
  تو يك روز نصب انجام مي شود ؟
  ملك واقع در بلوار شهرزاد مي باشد
  ممنون مي شم منو راهنمايي كنين

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای منگلیان عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه برای اینکه کارشناسان بیاد و کار شما بازدید کنه با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق تون را محبت کنید که کارشناسان در زودترین زمان طی ۲۴ ساعت آینده خدمتتون برست و اندازه‌های پروژه شما را بردارد و همچنین شما را راهنمایی کند و شرایط پروژه را ببینند بازدیدها برای تهران به صورت کاملاً رایگان انجام میشه که می‌توانند از این خدمات استفاده کنید
   حدوداً ۷ روز کاری زمان میبره که حفاظ آماده بشه و نصاب بیاد براتون نصب و انجام بده و نصب در دو سه ساعت انجام میگیره البته بستگی به متراژ شمار داره ولی در کل نصب در یک روز انجام می شود می توانید از خدمات ما استفاده کنید روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 8. سلام
  اميدوارم خوب باشيد
  من به مقداري حفاظ ديوار و يكي دوتا درب اكارديوني مي خوام
  براي اين كه همكارانتون براي اندازه گيري بيان بايد با چه شماره اي تماس بگيرم و ايا امكان داره كه تو همين هفته همكاراتون بيان تا ما زودتر كار رو جمع كنيم ؟
  چقدر از زمان اندازه گيري و تحويل زمان مي بره كه بيان نصب رو برامون انجام بدن
  تو يك روز نصب انجام مي شود ؟
  ملك واقع در بلوار شهرزاد مي باشد
  ممنون مي شم منو راهنمايي كنين

 9. سلام علیکم عزیزان زحمت کش در صنایع فلزی حفاظ لند
  حصار کارخانه ای در اطراف کرج را می خواهیم حفاظ بزنیم
  با توجه به این که متراژ ما زیاد است می خواهیم در چند فاز این کار را انجام دهیم و به دنبال حفاظ ایمن و در عین حال مقرون به صرفه می باشیم
  حدودا متراژ هزار و پانصد متر می باشد
  ایا کارشناستون برای اندازه گیری میان یا برای اطراف کرج کار انجام نمی دهید ممنون می شوم من را راهنمایی بکنین
  و این‌که زمان تحویل برای ما بسیار مهم است
  زمان تحویل چند روز می باشد
  ممنونم از شما

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای داداشی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه بازدید برای تهران و اطراف تهران و همچنین کرج به صورت کاملاً رایگان انجام می شود که می توانید آدرس کارخانه خود را به همکارانم بدهید تا براتون وقت بازدید رزرو کنند که در زودترین زمان کارشناسان بیان و اندازه‌های دیوار کارخانه شما را بردارند برای این کار می توانید با شماره شرکت یعنی شماره 02128425196 تماس بگیرید و از این خدمات استفاده کنید و همچنین برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ رنگ می توانید به شماره واتسآپ یا تلگرام شرکت پیام بدهید تا همکارانم در زودترین زمان آنها را برای شما ارسال کند که بتونین انتخاب فرمایید برای متراژ ۱۵۰۰ متر سه هفته زمان نیاز داره که کاملاً آماده باشه و حفاظ به دست شما برسه برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا