حفاظ‌ روی دیوار یا نرده روی دیوار وسیله‌هایی هستند که در شکل‌های مختلف و جنس آلیاژ گوناگون بر روی دیوارهای منازل مسکونی، به‌خصوص ویلایی، کارگاهی، انباری، تولیدی و دیگر جاهایی که نیاز به محافظت از لوازم و … دارند استفاده میشوند.

حفاظ روی دیوار ارزان
حفاظ روی دیوار سفید


اقدامات امنیتی مانند نصب حفاظ روی دیوار که برای ورود سارقین بخاطر سرقت به این محل‌ها استفاده میشود خالی از لطف در حق خود و اموال خود نیست.

دیوارها راه ورود بسیار خوبی برای ورود به درون حیاط و یا منزل هستند و اگر از اقدامات پیشگیرانه مانند نصب نرده بر روی دیوار (Wall protection) غافل شوید به سارقین یک بهانه خوبی برای ورود به منزل خود را داده‌اید.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ساخت نرده روی دیوار

شما پیش از اقدام برای خرید باید عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ساخت نرده روی دیوار را بررسی کنید. نرده های روی دیوار همانطور که در بخش های قبلی گفتی دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک از این انواع بسته به نوع متریالی که در ساخت آنها به کار برده شده، قطر آهن استفاده شده و همچنین مدل و طراحی خاصی که دارد با سایر انواع می تواند قیمت کاملا متفاوتی داشته باشد.

قیمت دقیق نرده روی دیوار بعد از بازدید محل و اندازه گیری دیوار اطلاع رسانی می شود. نوع ، تراکم نرده ها، ارتفاع و همچنین عرض محصول روی قیمت ها تاثیر گذار است. هزینه های یراق آلات و اتصالات اضافی نظیر نصب نورگیر و… به صورت جداگانه محاسبه می شود.

تصاویر حفاظ دیوار

لیست قیمت حفاظ روی دیوار ارتفاع 120 سانتی‌ 4 مهر 1401

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (هزار تومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (هزار تومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف768988
2حفاظ آبشاری14 ردیف9851281
3حفاظ لیلیومسه گل14551701
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه700730
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه731890
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه891996
4 مهر 1401

انواع حفاظ روی دیوار

انوع حفاظ روی دیوار چیست؟ حفاظ‎‌ در انواع و کیفیت‌های متنوعی ساخته میشوند و دو عامل مهم در انتخاب و خرید نرده ها برای دیوار و قسمت‌ های دیگر کیفیت و زیبایی آن متناسب با محل قرارگیری آن است.
برای مثال در انتخاب حفاظ دیوار منزل مسکونی خود استفاده از نرده مناسب و ظاهر آن برای نداشتن احساس بد و زندان گونه اهمیت زیادی دارد باید به یاد داشته باشیم جنس و استحکام نرده در مقابل شرایط آب و هوایی و رطوبت همچنین محفاظت صحیح، زود خراب نشدن و به سادگی بریده نشدن از مهم‌ترین اصول است.

حفاظ روی دیوار حیاط شامل انواع مختلفی هست که در ادامه آن را از ابعاد متفاوت بررسی خواهیم کرد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران
حفاظ روی دیوار سیاه

1. حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال مانعی زیبا و در عین حال مستحکم میگردید پیشنهاد ما به شما حفاظ شاخ گوزنی است که ضریب ایمنی بالایی داشته و جلوه‌ای خاص و منحصر به فردی را مانند شاخ‌های گوزن درهم تنیده شده به دیوار منزل مسکونی شما میبخشد.
همچنین در برابر رطوبت و دمای محیط مقاوم بوده و جهت خمیده بودن شاخ‌ها به هر جهت امکان ورود از لابه‌لا یا روی آن را غیرممکن میکند.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از متدوال‌ترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط هست.

2. نرده روی دیوار لیلیوم

نرده روی دیوار لیلیوم نرده ای است که میخواهیم به شما معرفی کنیم که به مراتب مستحکم‌تر، زیباتر و مقاوم‌تر از شاخ گوزنی است.
داشتن ضریب ایمنی بالاتر و شیک بودنش برای هرچه لوکس‌تر کردن و بخشیدن ظاهری زیبا به دکراسیون محیط از محبوب بودن این نرده است.
نام این محصول بخاطر شباهت زیاد آن به گل لیلیوم است و به خاطر قرار گرفتن گل‌ها به صورت نامنظم احتمال ورود افراد بیگانه را به داخل محوطه حیاط و خانه خیلی کم میکند.

3.حفاظ دیوار نیزار

شباهت این محافظ روی دیوار نیزار به یک نیزار و استحکام بالایی که دارد همچنین نقاط جوش داده شده در قسمت بالایی شاخه‌های قرار گرفته باعث هرچه محکم‌تر شدن این محصول شده است.
قطعا نقاط جوش داده شدن برای هر نوع نرده ای از جمله درب آکاردئونی که وظیفه امنیت منازل و شرکت ها را دارد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

حفاظ لیلیومی
حفاظ روی دیوار لیلیوم

4. نرده آهنی بوته ای

نرده آهنی بوته ای مانند یک بوته دارای خار بزرگ و کوچک در سر شاخه‌ هایش میباشد.
این حفاظ دیوار به علت کوتاه و بلند بودن نیره‌ های خار مانند با تراکم بالای این نرده، ورود از آن را غیرممکن کرده است. همچنین به علت داشتن ظاهری چشم نواز و محکم بودن برای منازل مسکونی توصیه میشود.
اگر دقت کرده باشید برخی نرده راه پله ها از نظر ظاهری تا حد زیادی از همین نرده ها الگو برداری کرده اند.

5. نرده روی دیوار سر نیزه ای

نرده روی دیوار سر نیزه ای از قدیمی ترین انواع حفاظ دیوار است.
نمونه هایی از سرنیزه ای را می توانید هنوز هم روی دیوارها ببینید.

امروزه این مدل نرده در مقایسه با سایر حفاظ روی دیوار حیاط ها به ندرت استفاده می‌شود.
نحوه طراحی این محصول به شکل سنتی تنها برای کاربرد و نقش امنیتی آن در نظر گرفته شده و چندان روی جنبه های زیبایی و شکل ظاهری کار نشده است. سر نیزه ای از یک میله نوک تیز عمودی تشکیل شده که باعث می شود ارتفاع دیوار بلندتر شود و عبور از آن دشوارتر باشد.

در انتهای هر میله یک سر نیزه کار شده تا مانع عبور سارقین شود.
این روزها نمونه های مدرن تر نرده‌های روی دیوار سر نیزه ای تولید شده که هم به لحاظ امنیتی و هم زیبایی در رده پایین تری از محصولات قبلی قرار گرفته است.
با توجه به تولید نرده های مدرن این طرح، مناسب ساختمان های لوکس نیست و در کارگاه‌ها نصب می‌شود.

لیست قیمت محفاظ بالای دیوار ارتفاع 100 سانتی‌ 4 مهر 1401

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (هزارتومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (هزارتومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف688879
2حفاظ آبشاری14 ردیف8811135
3حفاظ لیلیومسه گل12331437
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه801901
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه9011001
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه10011101
4 مهر 1401

حفاظ درب شاخ گوزنی

حفاظ درب شاخ گوزنی در مجموع گزینه مناسبی برای تامین امنیت دیوار یا درب محل کار یا زندگی شما می باشد. هر چقدر برای امنیت هزینه کنیم، باز هم کم کرده ایم. ضرب المثل کار از محکم کاری عیب نمی کند نشانگر باوری است که پیشینیان نیز در این باره داشته‌اند. بارها پیش آمده است که یک میله بیشتر و یا یک قفل بیشتر مانع از بروز صدماتی بسیار بزرگ و غیر قابل جبران شده است. البته دراین صاحب مال در این مواقع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وجود تکنولوژی‌ های جدید چون حسگرهای حرکتی و نصب دوربین مداربسته اگرچه میزان حفاظت محیط را تا حدی تامین می‌کنند، اما در صورت قطع برق و تمام شدن شارژ آن‌ها و درنهایت ایجاد خسارت هیچ کاربردی نخواهند داشت. بنابراین گزینه به صرفه و مطمئن و همیشگی حفاظ دیوار است.

امروزه با توجه به اینکه دوربین‌های مدار بسته هزینه زیادی دارند و امکان آسیب رساندن به دوربین و نفوذ زیاد شده است حفاظ شاخ گوزنی در واقع مانع فیزیکی برای ورود حساب می‌شود که علاوه بر کارایی ظاهر زیبایی نیز دارد و جزو یکی از محبوب‌ترین مدل‌های حفاظ روی دیوار حیاط است.

بهترین نرده روی دیوار کدام است؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که بهترین نرده روی دیوار کدام است؟ نرده روی دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند.

حفاظ نیزه ای
حفاظ نیزه ای

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده های دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده و باید گفته شود که بهترین نرده به تراکم آن و ضخامت بکار رفته و نوع رنگ ،نوع جوشکاری و شکل آن وابسته است. اگر این نرده ها از نظر ظاهری و رنگ بندی با نرده بالکن و در صورت امکان حفاظ پنجره هماهنگ باشد، از نظر ظاهری جلوه دو چندانی به منزل مسکونی یا باغ ویلا خواهد داد.

لیست قیمت نرده روی دیوار ارتفاع 80 سانتی‌ متر قیمت روز 4 مهر 1401

ردیفشرح خدمات و کالاتراکمقیمت واحد (تومان) «میلگرد 9»قیمت واحد (تومان) «میلگرد 10»
1حفاظ آبشاری11 ردیف560701
2حفاظ آبشاری14 ردیف707898
3حفاظ لیلیومسه گل10171179
4حفاظ سرنیزه اییک طرفه533565
5حفاظ سرنیزه ایدو طرفه671719
6حفاظ سرنیزه ایسه طرفه781872
4 مهر 1401

نصب حفاظ روی دیوار

برای نصب حفاظ روی دیوار ابتدا با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید مشاوره بگیرید و پس از انتخاب حفاظ کارشناسان ما در اسرع وقت برای نصب نرده روی دیوار شما در محل شما حاضر خواهند شد .

برای نصب حفاظ روی دیوار حتما توجه داشته باشید از افراد زبده و کاردرست مشاوره بگیرید صنایع فلزی حفاظ لند با بیش از 3 دهه سابقه در عرصه تولید حفاظ های روی دیوار با پرورش و بکارگیری بهترین نصا بها و کارشناسان فنی هکواره بر این بوده که در نصب حفاظ روی دیوار بهترین ارزانترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد تا در مرحله نصب حفاظ خوود از بابت کیفیت خیال راحت باشید.

گروه صنایع فلزی حفاظ لند همواره در تلاش است با توجه به تکونولوژی روز با تولید بهترین حفاظ روی دیوار حیاط امنیت بیشتر را به خانه‌های شما به ارمغان بیاوریم.

قیمت حفاظ روی دیوار به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت حفاظ روی دیوار به عوامل مختلفی مثل نوع حفاظ، تراکم آن، متراژ مورد نیاز کارفرما و نوع جوشکاری و وزن آن بستگی دارد.

برای محاسبه قیمت نهایی تمام شده و تعیین متراژ مورد نیاز پیشنهاد می‌شود از کارشناسان فنی ما مشورت بگیرید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.

🚚به سراسر کشور و رایگان 👷🏻‍♂️اعزام کارشناس 
 💎 رنگ كوره‌ای✅نوع رنگ
💯ضمانت کیفیت و گارانتی✨تضمین کردن
 💰 نقد و اقساط تا 24 ماه 🏆نحوه پرداخت
صنایع فلزی حفاظ لند

ایمن ترین نرده روی دیوار کدام است؟

از مهمترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که ایمن‌ترین نرده روی دیوار کدام است؟ دو معیار اصلی در انتخاب بهترین نرده روی دیوار ایمنی و زیبایی آن است. این نرده‌ها همیشه در معرض دید عموم است و همه بینندگان در اولین مواجهه با خانه خود ، آن‌ها را مشاهده می‌کنند. از این نظر ، زیبایی عامل اساسی در آن است. امنیت دلیل اصلی ساخت این محصولات است و محافظ آهنی بدون امنیت هیچ گونه کاربردی برای شما نخواهد داشت. برای مشاوره با شماره 09107500478 تماس حاصل فرمایید .

برای بالا بردن امنیت خانه بخصوص برای خانه‌های ویلایی و آپارتمانی که حیاط داشته یا در مناطق خلوت و دور از شهر هستند علاوه بر قرار دادن نرده های آهنی بر روی درب‌های ورودی و یا استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر نیاز است تا روی دیوارها نیز نرده ای نصب شود تا از ورود بیگانگان به درون حیاط و خانه جلوگیری کند.

برای انتخاب نرده روی دیوار مناسب با امنیت بالا روی دیوار حیاط و باغ ویلا به این نکات توجه نمایید : دوام و پایداری نرده‌ها ، فاصله بین نرده، پوشش کامل دیوار ، ضد زنگ بودن نرده‌ها با رنگ کوره ای ، حفظ زیبایی ظاهری ، تیز یا شاخه‌ای بودن نوک نر‌ده ها.

بهترین حفاظ باغ ویلا و حیاط کدام گزینه است؟

امروزه طرح های بسیاری زیادی به عنوان حفاظ به بازار آمده که نرده روی دیوار سرنیزه ای به دلیل استفاده از چهار پهلو و کلاف پروفیل از نرده های محکم و با استحکام دیوار میباشد. ارتفاع این نرده ها باید به گونه ای باشد که تا حد امکان حیوانات هم نتوانند از آن عبور کرده و وارد حیاط و باغ شوند. از طرفی فاصله عرضی شاخه های این نرده باید به هم نزدیک باشد تا فردی امکان عبور از بین میله های آن را نداشته باشد.

برای باغ ها و باغ ویلا ها علاوه بر مرده های روی دیوار، حفاظی که بر بالای درب فلزی ورودی نیز گذاشته می شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

تصویری که می بینید یکی از رابج ترین و مطمعن ترین انواع نرده روی دیوار معروف به حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی
نرده روی دیوار شاخ گوزنی

ارزش خرید نرده روی دیوار

اگر بخواهیم ارزش خرید نرده روی دیوار را بررسی کنیم به این نتیجه می‌رسیم که در صورت جدی نگرفتن نصب نرده می توانیم متوجه ضررهای فراوانی بدلیل کمبود امنیت محل مورد نظر بشویم ! به طور مثال ویلای شما در صورت نداشتن نرده های مناسب طعمه سارقین می شود و ضرر از دست دادن اموال شما خیلی بیشتر از هزینه هایی می شود که شما می توانستید با ساخت نرده مناسب از این ضررها جلوگیری کنید پس برای پیشگیری از وقوع اینچنین حوادث ناگواری با نصب نرده مناسب در محل مورد نظر می توانیم جلوی ضررهای ناخواسته را بگیریم! قطعا حفاظ روی دیوار حیاط می‌تواند نقش مهمی در تامین امنیت منازل داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت حفاظ روی دیوار و انواع آن جدول های موجود در صفحه قیمت روز حفاظ دیوار 4 مهر ماه 1401 را مطالعه کنید.

مراحل سفارش انواع حفاظ روی دیوار

برای سفارش انواع حفاظ روی دیوار در اولین فرصت با کارشناسان مجموعه حفاظ لند تماس گرفته تا کارشناسان فروش ما با مشاوره رایگان بهترین و مناسب ترین حفاظ را برای مکان مرود نظر شما انتخاب کرده و در صورت نیاز کارشناسان فنی ما در محل شما حاظر شده و توصیه های مناسب را برای انتخاب بهترین نرده با شما در میان خواهند گذاشت .

در مرحله بعد پس از انتخاب بهترین حفاظ هزینه تمام شده محصول شما پیش فاکتور شده و شما پس از پرداخت بیعانه می توانید منتظر ساخت نرده خود در اسرع وقت باشید . پس از ساخت نرده مورد نظر شما در طی 7 الی 10 روز نرده بهمراه نیرو های فنی برای شما ارسال شده و آماده نصب می شود . مدت زمان ارسال نرده برای شهر تهران و شهرهای اطراف کمتر از 24 ساعت می باشد و نصب شما در همان روز صورت می پذیرد !

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول حفاظ درب شاخ گوزنی همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است.نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده از اهداف اصلی ما می‌باشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد چرا که شما هم میهنان عزیز لایق بهترین‌ها هستید.

تلاش ما هوامره بر این بوده با تولید بهترین حفاظ روی دیوار حیاط در بازار امنیت منازل شما افزایش دهیم و رضایت خاطر شما را به دست بیاوریم.

قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل وزن نرده، نوع جوشکاری، نوع رنگ و تراکم شاخه ها می‌باشد.

وزن یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم می‌باشد. باید دقت داشته باشیم لزوما وزن بیشتر باعث افزایش ایمنی حفاظ نمی‌شود.

برای خرید حفاظ دست دوم باید توجه داشته باشیم که نوع جوشکاری و نوع میلگرد آن به چه صورت است. زیرا میلگرد با جوشکاری ضعیف باعث کاهش ایمنی حفاظ می‌شود و در نتیجه قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم نیز باید پایین‌تر باشد یا پیشنهاد ما این است که از خرید همچین حفاظ‌هایی خودداری کنید.

امروزه با توجه به محبوبیت حفاظ‌های شاخ گوزنی، درخواست برای حفاظ‌های سر نیزه ای کمتر شده است که یکی از دلایل مهم آن را می‌توان وزن بیشتر این حفاظ و در نتیجه قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم نیز بیشتر است.

قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم معمولا از قیمت حفاظ‌های نو شاخ گوزنی نیز به علت وزن بالاتر بیشتر است. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع و استعلام قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.

سوالات متداول

مزایای خرید نرده روی دیوار حفاظ لند چیست ؟

قیمت مناسب، کیفیت بالای محصول، بازدید و مشاوره رایگان، نصب سریع از مزایای حفاظ لند می باشد.

نحوه محاسبه قیمت حفاظ روی دیوار به چه صورت است ؟

قیمت حفاظ روی دیوار به عواملی همچون ضخامت میلگرد در نرده های حفاظ ، ارتفاع و تراکم نرده، نوع جوشکاری و نوع رنگ مورد استفاده در حفاظ بستگی دارد.

چگونه می توان لیست قیمت نرده روی دیوار را دریافت کرد ؟

از طریق تماس یا ارسال پیام در تلگرام و واتس اپ به مشاوران فروش، لیست آخرین قیمت نرده روی دیوار را دریافت کنید.

بهترین حفاظ روی دیوار دارای چه استانداردهایی است؟

بهترین حفاظ روی دیوار دارای ارتفاع 120 با تراکم 25 ردیف، میلگرد شماره 10 و رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

22 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ روی دیوار | لیست قیمت نرده روی دیوار 4 مهر 1401»

 1. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ویلایی دارم در منطقه ی طالقان که برای دیوارهای ان به دنبال حفاظ می گشتم که با سایت شما اشنا شدم و دیدم تنوع کارهاتون بسیار بالا می باشد
  از طرح لیلیوم شما بسیار خوشم اومد و می خواهم سفارش بدهم و چون رنگ درب ما سیاه است می خواهم حفاظ به رنگ سیاه با گل های طلایی باشه
  برای اینکه لیست قیمت رو دریافت کنم با کجا باید تماس بگیرم که برام لیست قیمت رو بفرستین
  و چقدر زمان می بره تا حفاظ ها به دست ما برسه
  متراژ حدودی ما اونطور که خودم گرفتم شصت و هفت متر می باشد
  برای طالقان هم خودتون زحمت نصبش رو می کشید ؟
  ممنون می شم پاسخ بدهید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای هاشمی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای تهران و کرج همچنین برای طالقان بازدید به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود که میتونید از این خدمات استفاده کنید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق و محبت کنید که کارشناسان در زودترین زمان خدمتتون برسن و اندازه های شما را برداشت کند و همچنین شرایط پروژه را از نزدیک ببینند و شما را راهنمایی کند
   طرح لیلیوم ما یکی از طرح‌های بسیار ایمن و زیبای می باشد که در ارتفاع های ۷۰ تا ۱۲۰ تولید می‌شود با تراکم سه گل و شما می توانید بین رنگ های سفید مشکی قهوه ای و مسی با گل های طلایی می توانید انتخاب داشته باشید برای دریافت لیست قیمت و همچنین کاتالوگ محصولات با شماره ای که گفتم تماس بگیرید و شماره تلگرام و واتساپ خودتون رو به همکارم بدهید تا براتون ارسال کنن
   برای طالقان هم خودمون نصب انجام میدیم و گروه نصاب خدمتتون میرسن برای نصب امیدوارم که تونسته باشم راهنماییتون کنم روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 2. شیخ الاسلامی

  سلام علیکم و رحمت الله
  امیدوارم در زیر سایه ی خداوند متعال روزگار خوشی رو سپری کنین
  بنده حدودا شش متر حفاظ شاخ گوزنی نیاز دارم که قراره حلوی دیوار منزلمان نصب کنم
  با توجه به این‌که خودم جوش کار هستم می خواهم حفاظ رو از شرکت شما خریداری کنم و نصب ان را خودم انجام دهم
  ایا امکانش هست که نصب از طرف شما صورت نگیرد
  هزینه ی هر متر از حفاظ های شاخ کوزنی چند تومان است
  چقدر طول می کشد شش متر حفاظ اماده و به دست ما برسد
  من ساکن اسلام شهر هستم
  ایا نمایندگی در اسلام شهر هم دارید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای شیخ‌الاسلامی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   بازدیدها برای تهران و اطراف تهران به صورت کاملا رایگان انجام میشه که شما میتونید از این خدمات استفاده کنید با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق تون رو محبت کنید که کارشناسان بیان و اندازه‌گیری را برای شما انجام بدهد امکان اینکه نصب توسط شرکت صورت نگیرد امکان پذیر است و شما می توانید فقط حفاظ ها را از ما خریداری کنید و بقیه کارها را خودتان انجام بدهید
   هزینه هر متر حفاظ با توجه به ارتفاع و تراکم آن ها متفاوت هستش که میتونید برای اطلاع از قیمت ها و دریافت لیست قیمت با شماره که در بالا گفتم تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما از طریق تلگرام و واتساپ براتون ارسال کنم ۷ روز کاری زمان میبره تا آماده بشه و به دست شما برسد
   روز خوبی داشته باشید

 3. سلام
  دور تا دور خونه ی ما یه سری حفاظ از این مدل قدیمی ها که میله ای هستند نصب شده و ارتفاعشون حدودا صد سانی متر است ولی متاسفانه امنیت زیادی ندارند
  می خواستم بدونم ایا امکانش هست این حفاظ ها رو از ما بر دارید و به جاش حفاظ ساخ گوزنی برامون بزنین
  و اینکه بخوایم ارتفاع همین حفاظ رو بیشتر کنیم باید چی کار کنیم
  بهترین راه کاری که می تونین به ما ارايه بدین چیه ؟
  رنگ این خفاظ ها رفته و خیلی جاهاش زنگ زده

  چه رنگی باید استفاده کنیم که حفاظ زنگ نزنه
  ممنونم

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای قیداری عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   می توانید برای افزایش امنیت دیوار هاتون روی حفاظ های فعلی تون از حفاظ شاخ گوزنی و یا بوته ای و یا آبشاری استفاده کنید که اندازه ی ۷۰ سانت ارتفاع ۱۲ سانت سفارش بدین و بیان روی همون حفاظ های قدیمی شما نصب کنند تا امنیت آن قسمت برقرار بشه همچنین میتونید کلا حفاظ های کنونی تون رو بردارید و از حفاظ های شاخ گوزنی و یا حفاظ بوته ای و سایر حفاظ های تولیدی ما استفاده کنید که با توجه به بودجه تان می توانید بین آنها انتخاب فرمایید
   کارشناسان باید بیان از آن بازدید کنند تا ببیند امکان نصب حفاظ به روی این حفاظ ها وجود داره یا خیر
   برای این کار با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق و محبت کنید که کارشناسان بیان و براتون بازدید و انجام بدن بازدید به صورت کاملاً رایگان انجام میشه
   ما از رنگ کوره ای الکترواستاتیک در کارهامون استفاده می کنیم که مقاومت بسیار بالایی دارد و تا چند سال زنگ نمیزند امیدوارم تونسته باشم شما را راهنمایی کنند روز خوبی داشته باشید خودنگهدار

 4. سلام
  ببخشيد تفاوت بين حفاظ شاخ گوزني و حفاظ بوته اي در چي هست ؟ ايا جفتشون يكي هستن با اسم هاي متفاوت ؟
  من در اينترنت سرچ مي كنم تفاوت اون ها رو متوجه نمي شم
  ممنون مي شم اگه توضييح مختصري در اين رابطه به بنده بديد و بگوييد كدام يك امنيت بالاتري نسبت به ديگري دارد
  به نظر شما كدوم مدل رو استفاده كنيم بهتره و ارتفاع مناسب چه ارتفاعي مي باشد ؟

  سوال بعديه بنده دو مورد تراكم اين حفاظ ها است
  چه تراكمي براي منطقه ي مسكوني مناسب مي باشد
  ممنون مي شوم در مورد اين مبحث توضييح دهيد

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای شجاعی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بسیار از لحاظ ظاهری شبیه به هم هستند و تنها تفاوتشون در تراکم عرضی می باشند و تراکم عرضی حفاظ بوته ای بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی هستش که باعث میشه حفاظ شلوغ تر باشه و امنیت بیشتری داشته باشه البته در بسیاری از جاها حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای را یکی می‌دانند و تفاوتی بین آنها قائل نیستند تراکم در دو متر شمرده میشه که هرچی عدد بیشتر باشه حفاظ از امنیت بیشتری برخوردار هست و تراکم ۱۲ و یا تراکم ۱۲ بالا برای محیط های مسکونی مناسب هستش که شما می توانید انتخاب فرمایید همچنین ارتفاع ۷۰ سانت تا ارتفاع ۱۲۰ سانت ارتفاع های استاندارد هست که برای منازل مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02128425196 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما بتوانند شما را راهنمایی کنند و مشاوره بهتون بدت
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 5. سلام
  اميدوارم خوب باشيد
  من به مقداري حفاظ ديوار و يكي دوتا درب اكارديوني مي خوام
  براي اين كه همكارانتون براي اندازه گيري بيان بايد با چه شماره اي تماس بگيرم و ايا امكان داره كه تو همين هفته همكاراتون بيان تا ما زودتر كار رو جمع كنيم ؟
  چقدر از زمان اندازه گيري و تحويل زمان مي بره كه بيان نصب رو برامون انجام بدن
  تو يك روز نصب انجام مي شود ؟
  ملك واقع در بلوار شهرزاد مي باشد
  ممنون مي شم منو راهنمايي كنين

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای منگلیان عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه برای اینکه کارشناسان بیاد و کار شما بازدید کنه با شماره 02128425196 تماس بگیرید و آدرس دقیق تون را محبت کنید که کارشناسان در زودترین زمان طی ۲۴ ساعت آینده خدمتتون برست و اندازه‌های پروژه شما را بردارد و همچنین شما را راهنمایی کند و شرایط پروژه را ببینند بازدیدها برای تهران به صورت کاملاً رایگان انجام میشه که می‌توانند از این خدمات استفاده کنید
   حدوداً ۷ روز کاری زمان میبره که حفاظ آماده بشه و نصاب بیاد براتون نصب و انجام بده و نصب در دو سه ساعت انجام میگیره البته بستگی به متراژ شمار داره ولی در کل نصب در یک روز انجام می شود می توانید از خدمات ما استفاده کنید روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 6. سلام
  اميدوارم خوب باشيد
  من به مقداري حفاظ ديوار و يكي دوتا درب اكارديوني مي خوام
  براي اين كه همكارانتون براي اندازه گيري بيان بايد با چه شماره اي تماس بگيرم و ايا امكان داره كه تو همين هفته همكاراتون بيان تا ما زودتر كار رو جمع كنيم ؟
  چقدر از زمان اندازه گيري و تحويل زمان مي بره كه بيان نصب رو برامون انجام بدن
  تو يك روز نصب انجام مي شود ؟
  ملك واقع در بلوار شهرزاد مي باشد
  ممنون مي شم منو راهنمايي كنين

 7. سلام علیکم عزیزان زحمت کش در صنایع فلزی حفاظ لند
  حصار کارخانه ای در اطراف کرج را می خواهیم حفاظ بزنیم
  با توجه به این که متراژ ما زیاد است می خواهیم در چند فاز این کار را انجام دهیم و به دنبال حفاظ ایمن و در عین حال مقرون به صرفه می باشیم
  حدودا متراژ هزار و پانصد متر می باشد
  ایا کارشناستون برای اندازه گیری میان یا برای اطراف کرج کار انجام نمی دهید ممنون می شوم من را راهنمایی بکنین
  و این‌که زمان تحویل برای ما بسیار مهم است
  زمان تحویل چند روز می باشد
  ممنونم از شما

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای داداشی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه بازدید برای تهران و اطراف تهران و همچنین کرج به صورت کاملاً رایگان انجام می شود که می توانید آدرس کارخانه خود را به همکارانم بدهید تا براتون وقت بازدید رزرو کنند که در زودترین زمان کارشناسان بیان و اندازه‌های دیوار کارخانه شما را بردارند برای این کار می توانید با شماره شرکت یعنی شماره 02128425196 تماس بگیرید و از این خدمات استفاده کنید و همچنین برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ رنگ می توانید به شماره واتسآپ یا تلگرام شرکت پیام بدهید تا همکارانم در زودترین زمان آنها را برای شما ارسال کند که بتونین انتخاب فرمایید برای متراژ ۱۵۰۰ متر سه هفته زمان نیاز داره که کاملاً آماده باشه و حفاظ به دست شما برسه برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 8. اردستانی

  سلام و احترام خدمت شما امیدوارم که حالتون خوب باشه ببخشید میخواستم بدونم حفاظ های آبشاری شما آیا تراکم هایی به جز تراکم یازده و چهارده هم داره
  من می خوام تراکمش خیلی زیاد باشه و تراکم بیست می خوام باشه و خیلی شلوغ باشه می خواستم ببینم آیا اینکه آبشاری امکان تولید در تراکم های بیشتر هم داره یا خیر و اگر بخواهیم برای من در تراکم بیست تولید کنید باید قیمتش چقدر افزایش پیدا کنه و اینکه آیا وزنش در یک متر بیشتر از چهل کیلو میشه و اگه وزن زیاد بشه مشکلی نداره روی دیوار نصب بشه

 9. سلام خسته نباشید من از تفرش مزاحمتون میشم میخواستم بدونم آیا در اطراف تفرش نمایندگی دارید یا اینکه باید مستقیم از شما خرید کنیم شرایط فروش برای ما که به صورت آنلاین می‌خواهیم خرید خودمان را انجام بدیم چه جوری است پرداختش را به چه صورت انجام بدهیم و آیا آیا پولش رو موقع می‌گیرید که حفاظت را می‌فرستین یا قبلش باید تسویه انجام بدیم چه جوریه و اینکه تا تفرش حدود ۵۰ متر حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع صد سانتی متر چه ماشینی لازم داره که حمل کنه و هزینه حمل اون به چه صورت میشه؟

 10. قراگوزلو

  سلام عصر بهاری تون بخیر و من نیازمند پنج و نیم متر حفاظ شاخ گوزنی می باشم که برای سر در منزل می خوام استفاده کنم
  میخواستم بدونم آیا شما متراژ های پایین هم می‌آیند نصب کنید یا نه فقط متراژهای بالا کار می‌کنید اگر که متراژ پایین هم کار می کنید ممنون میشم بفرمایید که به کجا بیام که ثبت سفارش کنم آیا میتونم آنلاین خرید کنم و یا حتما نیاز به حضور فیزیکی بنده می باشد و اینکه این متراژ کم چقدر طول میکشه تا آماده بشه و بیایید برای من نصبش رو انجام بدید
  متشکرم از شما امیدوارم که خوب و خوش باشید خدانگهدار

 11. سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما من نیازمند حفاظی هستم که نشه هیچ جوره ازش رد شد
  می خواستم بدونم بهینه ترین حفاظ های روی دیواری که شما تولید می کنید کدوم یکی هستش که هم ارتفاع خیلی بالایی داره و اینکه مانع از ورود حیواناتی مثل گربه و همچنین انسان ها و دزدان عزیز به داخل منزل میشه
  اندازه ای که ما داریم تقریباً ۱۷ سانتی متر می‌باشد و می‌خواهیم که روی جلوی دیوار منزل بزنیم و چون دیوارهای بغل ما مشاع هستن همسایه ها اجازه این کار را نمی دهند و فعلا موافقت نکردند پس بنابراین فقط می‌خواهیم جلوی خونمون رو حفاظ بزنید ممنون میشم بهم بگین که با چه شماره ای تماس بگیرم که بیان برامون این کارو انجام بدن متشکرم

 12. خسته نباشید من یک مقدار فاصله سرنیزه ای نیاز دارم می‌خواستم در رابطه با این حفاظ ها به من بگویید
  امکانش هست که آنها را با میلگرد نمره ۱۲ برای من تولید کنید و ارتفاعی که می‌خواهم ارتفاع ۱۵۰ سانتیمتر است و می خوام که سرش به صورت دو طرفه باشه یکی به سمت بیرون و یکی به سمت داخل و اینکه بیست متر از این حفاظ ها رو می خوام و نمیخوام که شما برای من نصبش رو انجام بدین و فقط می خوام شما تولیدش کنید و من بیام از شما بگیرم و ببریم
  با توجه به اینکه قرار است این حفاظ در یک شهر دیگه نصب بشه به خاطر همین نمیخوام زحمت نصب را به شما بدم و ممنون میشم در مورد نصب اینها به من توضیح بدین که خودم ببرم به جوش کار توضیح بدم و جوشکار بتونه این حفاظ ها رو برام نصب کنه و بتونیم ازش استفاده کنیم
  خدا حافظ

 13. سلام خسته نباشید با افراد مختلفی من تماس گرفتم و در رابطه با حفاظ های روی دیوار از آنها پرسیدم و در نهایت تصمیم گرفتم که از شرکت شما خریدم را انجام بدهم چون فکر می‌کنم که شرکت شما معتبر تر هست و کارهاتون هم بسیار زیبا اجرا شده میخواستم اگر امکانش هست چند تا از پروژه های اجرا شده خودتان را در شهر تهران به من معرفی کنید که اگر در غرب به ما معرفی کنید خیلی بهتره که من بتونم این هارو از نزدیک ببینم و ببینم روی دیوار به چه صورت میشه و سپس مزاحمتون بشم و سفارش را به شما بدم انجام بدهید برای اینکه آدرس های پروژه اجرایی به من بگید باید با چه کسی تماس بگیرم و صحبت کنم ممنونم از شما خدا حافظ

 14. عرض ادب
  عصر بهاریتون بخیر باشه
  می‌خواستم از حفاظ های تولیدی شما برای روی سردر خون خود استفاده کنم و فرد فقط سر در منزل ما یک آرکی داره که نمیدونم روی اون امکان نصب حفاظ هست یا نه
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید چگونه و با چه کسی باید هماهنگ کنم و آدرس منزل رو بدم که کارشناسان محترمتون بیان و از پروژه بازدید کنند و بفرمایید که آیا امکان نصب روی همچنین قوسی وجود داره و یا خیر و اینکه چقدر زمان میبره تا آماده بشه و به دستم برسه و آیا باید آرکی رو که گفتم رو ببریم و بندازیم دور و یا امکانش هست که رویه همون ارک برای ما حفاظ روی دیوار بزنید متشکرم
  اگر من را راهنمایی کنید و در آخر ممنون از سایت بسیار خوب جامع و کامل تون
  خداحافظ

  1. سلام و درود
   قیمت های آهن لحظه ای است و برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره 09107500478 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا